מכשיר הדגל של LG צפוי לראות אור קצת יותר משבוע בהכרזה ב-7 לאוגוסט, ועד שזה יקרה, היצרנית הקוריאנית משיכה בטיזרים והפעם היא חושפת כיסוי המכונה QuickWindow המיועד ל-LG G2.

כפי שהשם מציע, ה-QuickWindows הוא כיסוי פליפ (Flip cover) עם חלון שקוף קטן במרכזו המאפשר לחשוף חלק מתצוגת המכשיר ולהסתיר את השאר. בחלון כבר ניתן לראות בתמונות כי הוא יאפשר לענות לשיחה, לצפות בשעה או להעביר שיר בנגן המוזיקה מבלי לפתוח או להסיר את הכיסוי והוא יפעל באופן אוטומטי ברגע שנסגור אותו. ב-LG אומרים כי יחד עם הכיסוי היא פיתחה ממשק ייעודי, QuickWindows UX, שמספק מידע רלוונטי ותומך בסוויפ עם האצבע למעבר בין ווידג’טים שונים כמו אלו שציינו ובנוסף גם לצפות בתחזית מזג האוויר, שעון מעורר, הודעות טקסט ועוד.

אם הכיסוי נראה לכם מוכר אז לא התבלבלתם, סמסונג (Samsung) הציעה כיסוי דומה ל-Galaxy S4 בשם Smart Cover, אולם נראה כי LG לקחה זאת צעד אחד קדימה והפכה את הכיסוי למוצר יותר עשיר באפשרויות.

LG-G2-QuickWindow-case

הכיסוי יהיה זמין במגוון צבעים (שחור, לבן, סגול, צהוב, כחול, אדום) ויושק יחד עם מכשיר ה-LG G2 שיוכרז בחודש הבא. כזכור, על פי השמועות המכשיר יציג מסך מגע 5.2 אינצ’ Full HD, מעבד מרובע ליבה Snapdragon 800 ומצלמה 13 מגה פיקסל. זה יהיה המכשיר הראשון של החברה שיתמוך ב-LTE Advance.

קרא עוד:  לוג'יטק השיקה מצלמת רשת ליוצרי תוכן

 

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.