כנס הטכנולוגיה CES בלאס וגאס אמנם ייפתח רק בשבוע הבא, אבל LG כבר התרגלה לא לחכות לתערוכות ולחשוף את כל ההכרזות שלה מראש – והפעם הזו לא שונה. החברה הקוריאנית הכריזה על לא פחות מ-6 סדרות חדשות של טלוויזיות אותן תציג בתערוכה, וכולן כוללות מסכים ברזולוציית 8K עם תמיכה גם בעוזרת הקולית Google Assistant של גוגל (Google) וגם באלקסה של אמזון (Amazon) עם כפתור ייעודי בשלט.

4 מהסדרות החדשות – Z9, W9, E9 ו-C9 – יגיעו בטכנולוגיית OLED שהחברה מקדמת. הן תתבססנה על הדור השני של שבב 'אלפא 9' של LG ותרצנה את אלגוריתם ThinQ AI לשיפור איכות התמונה והקול. בין היתר הן תוכלנה להתאים את בהירות המסך ואיזון הצבעים לרמת התאורה בחדר, לדמות אפקט סראונד (5.1) גם בתכנים בעלי שני ערוצי קול בלבד, להדגיש דיבור בעת שקולות אחרים עשויים להפריע להבנתו, לנגן תכנים ברזולוציית 8K ובקצב של 60 פריימים לשנייה או 4K ב-120 פריימים לשנייה באמצעות חיבור בתקן HDMI 2.1 ועוד.

לצד מסכי ה-OLED, תציג LG שתי סדרות LCD תחת השם NanoCell. הן ייקראו SM8X ו-SM9X ויגיעו גם הן עם השבב החדש, בגודל עד 75 אינץ', ברזולוציה של עד 8K ועם שוליים דקים במיוחד.

הטלוויזיות החדשות מצטרפות לסאונד-בר עם גוגל אסיסטנט מובנה, כמו גם מכונת כביסה ומייבש עם שני תאים כל אחד התואמים גם הם לעוזרות הקוליות של גוגל ואמזון, אותם חשפה החברה כבר בשבוע שעבר.