לאומי קארד הכריזה היום (ג') על אמצעי תשלום חדש שאינו דורש הצגת כרטיס אשראי. מדובר בצמיד חכם שאותו עונד המשתמש ובאמצעותו הוא יכול לשלם באופן מהיר ופשוט במקרים בהם פחות נוח להסתובב עם ארנק כמו בחוף הים, פארק שעשועים או במהלך פעילות ספורטיבית.

הצמיד יושק במהלך מרוץ הלילה בתל-אביב שיתקיים הערב, בו לאומי קארד תחלק לכל המשתתפים ערכות הרשמה. בשלב זה יוכלו המשתתפים לשלם באמצעות הצמיד החכם רק בבתי העסק במתחם ה-EXPO שהוקם במקום, ובהמשך לדברי החברה יוכל הצמיד לשמש כאמצעי תשלום חכם בכל הארץ.

הצמיד שפותח בשיתוף חברת Smartag, מכיל שבב מאובטח זעיר המכיל את נתוני המשתמש. הצמיד יופעל לאחר הרשמה באתר וטעינתו בכסף ישירות מכרטיס אשראי. התשלום מתבצע בהצמדת הצמיד לקופה בחנות ובאמצעות טכנולוגיית NFC המידע מועבר למוכר המאשר את התשלום.

שירה באום, מנהלת מחלקת חדשנות בלאומי קארד: "לאומי קארד משדרגת את חווית התשלום ללקוחותיה, באמצעות החידושים והאמצעים הטכנולוגים שאנו מעמידים לרשותם. היום, עם השקת הצמיד החכם, אנו גאים לסמן נקודת ציון נוספת בכיוון אליו צועדת תעשיית התשלומים בישראל: תשלומים ללא מגע, באמצעות טכנולוגיית NFC ושימוש באמצעי הצפנה ואבטחה מתקדמים ומתוחכמים. אנו בטוחים כי הצרכנים יוכלו ליהנות מהצמיד החכם שלנו גם בעתיד, במקומות ובאירועים נוספים בהם לאומי קארד תיקח חלק"