לא סמסונג (Samsung) ולא LG, כי חברת השבבים קוואלקום (Qualcomm) הכריזה ב-CES 2016 שהחברה הראשונה שתשתמש בשבב החדשה מתוצרתה, Snapdragon 820, היא לא אחרת מאשר היצרנית הסינית LeTV.

החברה אשר מכרה מעל ל-4 מיליון מכשירים בשנה שעברה מחזיקה שיא מכירות בסין של מיליון מכשירים תוך שלושת החודשים הראשונים מאז ההשקה. כעת היא מציגה את המכשיר החדש שלה, LeTV Max Pro אשר משתמש במעבד בעל יכולות עיבוד מתקדמות ביותר.

לא רק Snapdragon 820, כי ה-Max Pro גם הראשון המשתמש בטכנולוגיה החדשה Sense ID, אשר מסוגלת למפות ברמה מדויקת את טביעת האצבע של המשתמש בזכות הסורק האולטרה-סוני הקיים בחומרת המכשיר. לדברי קוואלקום, Sense ID הינו חיישן ביומטרי אמין ומאובטח הרבה יותר משאר המכשירים בשוק הסלולר כיום אשר ימוקם בגב המכשיר וגודלו פחות מ-400 מיקרומטר.

שבב ה-Snapdragon 820 בעל ארבע ליבות Kyro בתדר 2.2 ג'יגה-הרץ, שלדברי החברה מספק ביצועים כפולים בהשוואה לשבב הדור הקודם ועלייה של 40% בביצועים הגראפיים בזכות שבב Adreno 530 GPU. הודות לטכנולוגיית ה-Quick Charge 2.0 המכשיר מסוגל להיטען מ-0% עד 60% סוללה תוך 30 דקות בלבד.

המפרט של LeTV Max Pro לא פורסם במלואו, ולפי הדיווחים הוא מצויד במסך של 5.5 אינץ' ברזולוציית QHD או 2440X1440 פיקסלים, מצלמה 21 מגה פיקסל והוא יריץ את מערכת ההפעלה Android Marshmallow 6.0 החדשה. החברה מתכננת להתחיל להשיק את ה-LeTV Max Pro ״במחצית הראשונה של 2016״.