יצרנית הטלפונים הסינית LeTV הכריזה על טלפון חדש בשם LeTV Le 1s, המצויד במפרט לא רע בכלל, מחיר נמוך ועיצוב די יוקרתי: גוף מתכתי, שוליים צרים ובלי ברגים או חיבורים נראים לעין.

המכשיר יכלול מסך 5.5 אינץ' ברזולוציית 1080p, את מערכת-על-שבב Helio X של מדיה-טק בעלת 8 ליבות בתדר 2.2 ג'יגה-הרץ, זיכרון פנימי של 3 ג'יגה-בייט RAM מסוג LPDDR3, נפח אחסון של 32 ג'יגה-בייט ומאיץ גרפי PowerVR G6200. סוללת המכשיר היא בנפח 3000 מיליאמפר, עם יכולת הטענה מהירה  – 5 דקות הטענה מספקות 3.5 שעות של שיחה. בנוסף מכיל המכשיר סורק טביעות אצבע שממוקם בגב המכשיר ומשמש גם ככפתור הצילום וכן הוא משתמש במחבר של USB-C, ויש בו חריץ סים כפול.

המכשיר מרשים במיוחד מבחינת יכולות המצלמה – מצלמה אחרוית של 13 מגה פיקסל עם חיישן מבית סמסונג, והיא מסוגלת לבצע צילום במהירות בזכות פוקוס אוטומטי תוך 0.09 שניות. המצלמה הקדמית היא מצלמת 5 מגה-פיקסל בעלת חיישן S5K5E2 גם הוא של סמסונג עם עדשה בעלת זווית רחבה של 85 מעלות לצילומי סלפי. המכשיר ירוץ על מערכת ההפעלה Android 5.1.1 עם ממשק EUI של החברה.

ולמה שבאמת מפתיע בו – המחיר. LeTV טוענת כי תמכור אותו ב-173 דולר בלבד, למרות שעולה לה 206 דולר לייצר כל יחידה. לא ברור האם מדובר בנתונים אמיתיים או בספין יחסי ציבור, אבל בכל מקרה 3 מיליון היחידות הראשונות יהיו זמינות לרכישה החל מה-3 בנובמבר.

-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.