חברת לנובו (Lenovo), שרכשה לפני כשנתיים את חברת מוטורולה (Motorola), מתכוננת לקראת שנת 2017 שצפויה להיות רוויות השקות מבחינתה: הדלפה מאת המשתמש +HelloMotoHK ברשת גוגל פלוס חשפה את מפת הדרכים שלה לקראת השנה הבאה, ואת המכשירים שהיא צפויה להשיק במהלכה.

מהרשימה מסתמן כי בהתאם להבטחות, לנובו לא זנחה את מותג ה-Moto X, . ברשימה אפשר למצוא את השמות המוכרים כמו : Moto Z,  Moto X, Moto M, Moto G ו- Moto E, אשר יזכו לדגם משודרג בשנה הבאה. במקביל לנובו מתכננת להשיק מוצר חדש בליין כמו Moto C.

מה שכן, לא ברור מהרשימה אם המכשירים יוצגו תחת המותג Motorola, ששמועות טוענות כי היא עתידה להיעלם לחלוטין, או שפשוט היא תהיה זו שמייצרת אותם יחד עם לנובו. כמו כן, יתכן שחלק מהמכשירים כלל לא ישווקו על ידי אחת החברות אלא יוצרו כ-ODM, שמשמעותו Original Device Manufacturer. הכוונה היא שהמכשיר לא בהכרח יימכר באופן חופשי על ידי החברה, אך כן יהיו לו דגשים בעיצוב ובבנייה של המותג למרות שבפועל הוא יימכר תחת מותג של חברת סלולר אחרת.

בנוסף, לא ברור מה יעשה מכשיר חדש של Moto X לליין ה-Moto Z, שתפס את מקומו השנה כמכשיר הדגל של החברה. אחת הסברות היא שאחד המכשירים יהפוך להיות מכשיר שמיועד לשוק הביניים, או לחלופין ששניהם לא יהיו זמינים באותם האזורים בעולם.