בזמן שמצלמת 48 מגה-פיקסל הפכה לסטנדרט החדש, יש מי שחושב קדימה: לנובו (Lenovo) חשפה פרטים נוספים על Z6 Pro, מכשיר הדגל החדש שלה שיכלול לראשונה תמיכה בדור 5.

סמנכ"ל החברה צ'אנג צ'נג רמז ברשת החברתית Weibo, כי Z6 Pro יכלול מצלמה בעלת חיישן של 100 מגה-פיקסל. עוד נאמר כי לנובו תטמיע את טכנולוגיות ה-Hyper Video ו-Siper Macro שינצלו את הרזולוציה הגבוהה לצורך שיפור איכות התמונה והוספת אפקטים לאחר הצילום.

לדיווח זה מצטרף גם הדברים שאמרה יצרנית השבבים קוואלקום (Qualcomm) כי לשוק יגיעו בקרוב מצלמות 100 מגה-פיקסלים והדגישה כי שבב Snapdragon 855 מתוצרתה מסוגל לעבוד עם נפח גבוה של נתונים כפי שנדרש מחיישן צילום שכזה.

לפני ש-Z6 Pro יגיע, כדאי לציין כי עם Z5 לנובו קצת הגזימה, שלא לומר שיקרה, בנוגע לעיצוב שלו. אז טענה כי הוא יהיה הראשון עם מסך מלא ללא מגרעת אולם המציאות הראתה אחרת.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.