לנובו (Lenovo) ממשיכה להשקיע מאמצים בחיזוק מעמדה בתחום המחשוב הנייד, במטרה לצמצמם את הפער לעומת סמסונג (Samsung) ו-אפל (Apple) שמובילות אותו כמעט ללא הפרעה. אז אחרי שרכשה את מוטורולה מוביליטי (Motorola Mobility) מגוגל (Google), היא מוכיחה שהיא לא מתכוונת לוותר גם על שוק הטאבלטים.

וכדי להגדיל את טביעת הרגל שלהב בתחום הטאבלטים היא מנסה לחזק את מעמדה בשוק הנמוך, בו מבוצעות עיקר המכירות. היא עובדת על שני טאבלטים חדשים בעלי מסכי 7 אינץ' עם תצורה שמתאימה למחירים זולים.

הטאבלט הראשון הוא ה-A3500 שיציע מסך IPS ורזולוציה של 1,280×800 פיקסלים, מערכת על שבב מרובעת ליבות במהירות 1.3 ג'יגה-הרץ, 1 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה, מצלמת 5 מגה-פיקסלים מאחורה ו-2 מגה-פיקסלים מקדימה. ואם זה לא מספיק נמוך בשבילכם, ה-A3300 מגיע עם מסך LCD רגיל ברזולוציה של 1,200×600 פיקסלים, מעבד כפול ליבה במהירות 1.3 ג'יגה-הרץ, 1 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה, מצלמת 2 מגה-פיקסלים מאחור ומצלמת VGA בלבד מקדימה.

ההכרזה הרשמית אמורה להגיע בשבועות הקרובים, ואז גם נדע עד כמה המחיר יהיה נמוך.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.