לנובו (Lenovo) התחילה גם כן לרענן במקצת את ליין הטלפונים שלה, ואחד הראשונים מבין המכשירים החדשים הוא Lenovo S5. מדובר במכשיר לשוק הביניים שמגיע עם תצוגה בגודל של 5.7 אינץ' ברזולוציית +FHD, אבל קשה לומר שאין לו שוליים העיצוב של הגוף המתכתי יותר קרוב לזה של 2.5D קלאסי.

המערכת על שבב שבחרה לנובו עבור ה-S5 היא Snapdragon 625 של קוואלקום (Qualcomm). כמו רוב הטלפונים שמגיעים כיום לשוק יצויד המכשיר בצמד מצלמות מאחור, ושתיהן מציעות חיישן בגודל של 13 מגה-פיקסל עם מפתח צמצם של f/2.2 ועם עזר לצידו של מבזק לד דו גווני. גם למצלמה הקדמית יש צמצם עם מפתח f/2.2, אבל החיישן שלה הוא בגודל של 16 מגה-פיקסל ויש לו זווית פתיחה של 80 מעלות, וקצת יותר. הסוללה היא בנפח עבודה של 3,000 מילי-אמפר/שעה.

לנובו ציידה את S5 במערכת ההפעלה המעדוכנת אנדרואיד 8.0 ומעליה היא שילבה את הממשק הקנייני שלה שלקחה מסדרת ה-Z המנוחה –  ZUI בגרסה 3.7.

המכשיר יימכר בשני צבעים, שחור ואדום, ובשלוש תצוגות זיכרון: 3/32 גיגה-בייט במחיר של כ-160 דולרים, ו-3/64 גיגה-בייט במחיר של כ-190 דולרים, וגם 4/64 גיגה-בייט במחיר של כ-235 דולרים.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.