חשבתם ש-Lenovo עומדת לוותר על שוק הטאבלטים? תחשבו שוב. על פי דיווחי אתר Engadget, חברת Lenovo עומדת להשיק טאבלט אנדרואידי עוצמתי ביותר בסוף שנת 2011 או תחילת שנה הבאה.

הטאבלט, כמה שנראה הראשון שנחשף המבוסס על Tegra 3 יכלול באופן לא מפתיע את גרסת האנדרואיד החדשה ביותר,Ice Cream Sandwich, יחד עם המעבד מרובע הליבה במהירות 1.6Ghz (!). עוד נמצא בו זיכרון 2GB RAM DDR3 בתדר 1,600Mhz, מצלמה אחורית ברזולוציה לא ידועה, וגם סורק טביעות אצבע שככל הנראה גם ישמש כג'ויסטיק אופטי, וכן ישנה כניסת USB סטנדרטית לחיבור התקנים חיצוניים . למרות התמונות הרבות, אין תמונה הממחישה את צידו הקדמי אך העיצוב החיצוני נראה מתכתי ויוקרתי.

אין ספק כי זהו טאבלט עוצמתי במיוחד, שלא נראה כמותו. התמונות מרשימות, ונראה כי טאבלט זה הוא בעל איכות בנייה גבוהה ועובי סביר ביחס לחומרה חזקה כזו. נראה כי Lenovo החליטה ללכת על כל הקופה, ואף להוסיף חידוש – סורק טביעות אצבע. אנחנו בטוחים שסביב טאבלט מעניין שכזה יהיה הרבה באזז, ומקווים מאוד שידווח עוד אודותיו בעתיד הקרוב. (מקור)

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.