לנובו (Lenovo), כך לפי דיווחים, תשיק ב-2019 את הטלפון העדכני סדרת ה-Moto G שלה בארבעה גרסאות. המדליף המוערך איוון בלאס צייץ בטוויטר (Twitter) שבתוספת לדגם הסטנדרטי לדגם ה-Play ולדגם ה-Plus של Moto G6 תציע לנובו יחד עם Moto G7 גם דגם Power שלפי ההערכות יציע סוללה גדולה יותר עם תמיכה בטעינה מהירה מאוד.

Moto G7 הסטנדרטי אמור להגיע לשוק ברבעון הראשון של 2019, ולפי הפרטים הראשונים שהודלפו לגביו הוא יגיע עם 6 גיגה-בייט זיכרון עבודה, סוללת 3,500 מילי-אמפר/שעה, מערכת על שבב מתומנת ליבות של קוואלקום (Qualcomm) וככל הנראה אחת ממערכות ה-Snapdragon לשוק הביניים.

באתר ההדלפות [email protected] כבר העלו תמונות ראשונות של הטלפון הסטנדרטי מהן ניתן לראות שבלנובו/מוטורולה מתכוונים להשאיר עדיין את מחבר ה-3.5 אינץ' ולהמשיך עם המנהג של חיישן טביעות האצבע מאחור שעליו הסמליל של מוטורולה (Motorola). מקדימה השינוי העיקרי יהיה אימוץ של עיצוב 'מגרעת הדמעה' הפופולארי כל כך לאחרונה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.