לנובו (Lenovo) שוב נכנסת למתקפת טיזרים לקראת השקת טלפונים חדשים. עם זאת הטיזר החדש בהחלט מעניין. צ'אנג צ'נג, סגן נשיא בחברה, הציג טיזר של מערך צילום מרובע מצלמות בחלק האחורי של המכשיר, עם מבזק לד קטן באמצע. המבנה מזכיר מאוד את מערך הצילום שתציע וואווי (Huawei) ב-Mate 20 Pro, אך כאמור עם עוד מצלמה אחת.

הטיזר מציע עוד שני פרטי מידע מעניינים: כל המצלמות יישלטו בידי מנגנון צילום מבוסס בינה מלאכותית, ושהחברה מתכוונת להכריז על הטלפון החדש עם מערך הצילום הזה כבר במהלך החודש הנוכחי.

Lenovo Z5 Pro

מכיוון שאת מערך הצילום המרובע ככל הנראה תשמור לנובו רק למכשיר דגל, ההערכה היא שמדובר ב-Lenovo Z5 Pro. ההערכה הזו נובעת מכך שאת המכשיר המסוים הזה הציג סגן נשיא אחר של החברה, ליו ג'אן, לפני כשבוע בכנס Tech World השנתי של לנובו, בגרסה הסינית שלו. כזכור, מדובר במכשיר שאמור להגיע עם מסך מלא ללא מגרעות, עם חיישן טביעות אצבע מתחת למסך ועם מצלמה קדמית שנפתחת בהחלקה מעלה מתחת למסך.

מעבר לכך, כאמור, אין עוד פרטים של ממש.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.