לנובו (Lenovo) הייתה מהיצרניות הראשונות שהציעו טלפונים ענק עם סדרת ה-Phablet שלהם, שאחד ממכשיריה היה גם מהראשונים להציע מצלמה נוספת לאפקט בוקה. עכשיו היא חוזרת לסצנה הזו עם Tab V7 שלמרות שמו הוא לא טאבלט אלא טלפון, והוא מגיע עם מסך 6.9 אינץ'.

בלנובו מתכוונים להציע את המכשיר הזה לשוק הכניסה, והיא לא מתכוונת להתחרות עם שאומי (Xioami) ווואווי (Huawei) ומכשירי הענק שלהן, אלא להיות צעד אחד למטה. זה בא לידי ביטוי בתג המחיר, 249 דולרים, וגם בתצורה ובעיצוב.

Tab V7 אמנם מציע מבנה מאורך, עם פאנל LCD ביחס היבט של 18:9, אבל עם שוליים ברורים. הוא מציע עיצוב 2.5D קלאסי עם גב פלסטיק שחור שפס מתכת דקיק עוטף את המכשיר מסביב, והוא גם שוקל 195 גרם שמתתאימים מאוד למשקל שלו.

וכאן מגיעים הנקודות בהן ההתפשרות לטובת המחיר בולטת: מעבד Snapdragon 450 שמיועד למכשירי שוק הכניסה הזולים ביותר, מצלמה אחת בלבד מאחור עם חיישן 13 מגה-פיקסל, ומצלמה אחת מלפנים עם חיישן 5 מגה-פיקסל. Tab V7 מגיע גם עם 3/4 גיגה-בייט זיכרון עבודה ועם 32/64 גיגה-בייט זיכרון אחסון בהתאמה.

בהתאם לגודל המסך יש גם סוללה גדולה של 5,180 מילי-אמפר/שעה, ומערכת ההפעלה היא אנדרואיד 9.0 מהקופסה, ונקייה.

הטלפון אמור להגיע לשוק באפריל, ויש סיכוי נמוך שהוא יגיע למכירות מלאות באירופה. לישראל הוא לא יגיע באופן רשמי.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.