לנובו (Lenovo) הכריזה על טאבלטים ומחשבי אולטרה-בוק (Ultrabok) חדשים בקו מוצרי ה-YOGA שלה בתערוכת CES 2015. המכשירים מציעים שימוש בטכנולוגיות חדשות שונות.

הבולט ביניהם הוא כנראה התוספת החדשה לקו מוצרי ה-YOGA Tablet 2. מדובר בטאבלט עם מסך 8 אינץ' שמפעיל את מערכת ההפעלה חלונות 8.1, ברזולוציית FHD וכן מעבד אטם מרבוע ליבות של אינטל (Intel). הייחודיות שלו היא תמיכה בטכנולוגיית ה-AnyPen החדשה של לנובו שמאפשרת למעשה שימוש בכל עט ו/או עפרון כמעט כדי לכתוב על מסך המחשב כמו על דף נייר. בנוסף מציע הטאבלט, שאמור להיות זמין כבר בימים הקרובים, סוללה שתומכת בעד 15 שעות עבודה.

YOGA3
התוספת החדשה לקו מחשבי ה-YOGA 3 היא אולטרה-בוק עם מסך בגודל של 14 אינץ' שמשולב בתושבת של מחשבי 13 אינץ'. את המחשב הזה ניתן לקנות עם מעבדי ה-Core מהדור החמישי של אינטל (Intel), עד Core i7. הרזולוציה של מסך המגע מגיעה עד FHD, הוא מצויד גם בקישוריות 8021.11ac. הוא יהיה זמין בתחילת מאי 2015 כתום קלמנטינה, כסף פלטינה, לבן גיר או שחור.

החברה הוסיפה גם מחשב חדש לקו מוצרי ה-ThinkPad YOGA המיועדת לשוק העסקי, והוא הראשון בסדרה שמגיע עם מסך 15 אינץ'. במחשב זה שילבה לנובו את טכנולוגיית ה-ActivePen שמחקה את אופן הכתיבה על הנייר, וכן מציעה גם כאפשרות את מצלמת התלת-ממד החדשה של אינטל, ה-RealSense. כמו שאר מחשבי ה-ThinkPad YOGA תומך גם המחשב החדש ב-Lift'n'Lock, תכונה שמרימה ונועלת את המקשים בעת מעבר לעבודה במצב טאבלט. מחשב זה יהיה זמין בתחילת החודש הבא.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.