ה-IdeaCentre A720 של Lenovo, היה יכול להיות עוד מחשב-הכל-באחד שנראה כאילו יצא מהמפעל לחיקוי מחשבי iMac בתוספת מסך-מגע, אך החלטה עיצובית של החברה בהחלט יכולה להפוך את מסך המגע לשימושי, לשם שינוי, משום שמדובר במסך מתכוונן.

עד כה כאשר הוצגו לנו מחשבים שולחניים בעלי מסך-מגע, ,תהינו מי המעצב אשר חשב כי מתיחת ידיים לפנים לשם נגיעה במסך היא פעולה נוחה ותחליף ראוי לשימוש בעכבר? נראה כי ב-Lenovo חושבים כמונו ומציגים את ה-Idea Centre A720, מחשב-הכל-באחד (All-On-One) בעל מסך-מגע בגודל 27-אינצ', אשר לו יכולת תנועה של בין 5 ל-90 מעלות, כך שהמשתמש יוכל לגעת במסך בנוחות. בנוסף המסך מסוגל לקלוט מחוות רב-מגע של עד 10 נקודות בו-זמנית ונראה כי המחשב הזה יהיה מושלם לשימוש באמצעות ממשק ה-Metro של Windows 8.

בנבכיו של המחשב המעוצב יפעם מעבד של Intel מסוג Core i5 ו-Core i7 (כנראה Ivy Bridge) וכרטיס מסך של NVIDIA ובזיכרון פנימי בנפח של 1TB או בכונן SSD בנפח 64GB. מצלמת רשת לשיחות ווידאו ברזולוציה של 720P,
ה-A720 יוצא למכירה בחציון הראשון של השנה הנוכחית ומחירו יתחיל מ-1,299 דולר שהם כ-5,000 שקלים, נכון לכתיבת שורות אלה. (מקור)

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.