חברת לנובו (Lenovo) הודיעה היום על שיתוף פעולה חדש עם חברת אביזרי הגיימינג Razer, כדי ליצור דגמים חדשים של מחשבים נייחים המיועדים למשחקים כחלק מסדרת Y של לנובו.

שיתוף הפעולה נחשף בכנס DreamHack 2015, שם חשפו החברות אבטיפוס של אחד המחשבים האלה שכלל שני כרטיסי מסך של Nvidia בחיבור SLI (לא ברור בדיוק איזה דגם) ועיצוב שכולל את המוטיבים המיתוגיים של Razer, כמו למשל חיבורי USB בצבע ירוק זרחני.

"אנו נרגשים מהשותפות עם Razer ומהאפשרות להביא את המיטב משתי החברות, כדי לספק חווית משחק עשירה יותר לגיימרים", אמר ויקטור ריוס, סגן נשיא ומנכ"ל לנובו. "בעוד אנו מביאים אל השולחן את מומחיות ההנדסה שלנו, את כח העיצוב וההיקף, Razer מוסיפה את ההתאמה והניסיון שלה בפניה לקהילת הגיימינג. אנו מאמינים כי השותפות שלנו היא צעד ראשון חזק שיוביל ליצירת פתרונות גיימינג מנצחים וחוויה מסוג חדש לקהל לקוחותינו".

מדי כמה שנים מודיעה חברת מחשבים גדולה על שיתוף פעולה עם חברה המתמחה בגיימינג, שיתופי פעולה שלעיתים קרובות מסיימות גם ברכישה. כך למשל "בלעה" חברת Dell לפני כמה שנים את חברת Alienware, ששמה עדיין מוטמע על מחשבי הגיימינג של החברה. יהיה מעניין לראות אם שיתוף הפעולה החדש בין לנובו ל-Razer ייגמר גם הוא בחתונה קטולית, או האם מדובר בצעד שיווקי לטווח הקצר.