מה דעתכם על טאבלט ב-$199? לא, אנחנו לא מדברים על מוצר מאיכות ירודה שמוצאים ב-DealExtreme אלא דווקא מיצרנית המחשבים לנובו, שמשיקה ב-IFA 2011 את הטאבלט IdeaPad A1, טאבלט אנדרואיד במחיר אטרקטיבי במיוחד.

ה-IdeaPad A1 מגיע אלינו בגודל 7 אינצ’ ובעיצוב קליל וצבעוני כאשר הוא יריץ את מערכת האנדרואיד 2.3 ולא Honeycomb לאכזבתנו. למרות זאת, לטאבלט מפרט מכובד עם מסך מגע LED ברזולוציה 1,024×600 (עם 170 PPI), מעבד חד ליבה מסוג Cortex A8 1GHz, זיכרון 8GB, תקשורת WiFi ו-GPS ומצלמה 3 מגה פיקסל ועוד אחת קדמית.

משקלו הכולל עומד על 400 גרם ועוביו 11.9 מ”מ כאשר לנובו גם תציע דגם עם זיכרון פנימי 16GB ב-$50 או 32GB ב-$100 נוספים, אך כמו בכל טאבלט אנדרואיד, תמיד תוכלו להוסיף כרטיס זיכרון microSD.

אם עדיין אתם מעוניינים ב-Honeycomb, לאייסר יש את ה-Iconia Tab A100 שמציע מפרט חזק יותר כמו מעבד כפול ליבה וזיכרון מורחב במחיר של $330, אחרת, תוכלו למצוא את הטאבלט של לנובו בחנויות (מעבר לים) כבר בהמשך החודש.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.