חלמתם פעם על מזל”ט שיוכל לצלם ולרגל עבורכם מהשמיים? חברת Lehmann Aviation הצרפתית השיקה מטוס זעיר ללא טייס המסוגל לצלם תמונות ווידאו באיכות HD ממעוף הציפור.

המטוס הזעיר LA100 מיוצר בעיקר מסיבי פחם (carbon fibre) ושוקל 850 גרם בלבד. אורכו 92 ס”מ וניתן להטיסו במעגל של חצי קילומטר בגובה של 80 עד 100 מטר למשך 5 דקות רצופות. את מסלול הטיסה מתכנתים מראש ובקצה המטוס ישנה עמדת עגינה למצלמת אקסטרים כמו ה-GoPro וה-Hero3 שמאפשרת לצלם וידאו ותמונות בכל מצב גם בטמפרטורות קיצוניות. “עם אפשרות להציב מצלמה בראש המטוס או מתחת לכנף לשימוש במקביל של שתי מצלמות, היחידה מסוגלת לעמוד בתנאי האקלים שונים וסביבות קשות: החל מטמפרטורה של 25– עד +60 מעלות, אוויר לך או יבש והתנגדות רוח גבוהה עד 35 קמ”ש”, נאמר בהודעה.

למזל"ט מגוון אפשרויות שימוש החל מצילום תחרויות ספורט, צילום אירועים, שימושי אבטחה ואף סריקה מהירה של השטח במקרה חירום כמו נעדרים או צורך בטחוני.

אם אתם מחפשים לעצמכם ממזל”ט אישי שכזה, ה-LA100 מוצע למכירה כבר עכשיו במחיר סביר לכל הדעות של $1,338 דולר, שהם קצת פחות מ-5,000 שקל. למידע נוסף ורכישה – באתר היצרן.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.