שלושת מכשירי הטלפון המדהימים למראה והחדשים של לה-אקו (LeEco) העולה הושקו לפני זמן לא רב, כולל ה-Le 2 Pro אותו סקרנו כאן באתר באופן ראשוני בעולם,  וכבר החברה הסינית הצעירה מוציאה גרסה שנייה ל-Le 2. השינוי העיקרי והמשמעותי, אם לא היחיד לפי מה שהבנו, הוא ההחלטה להשתמש בדגם הזה במעבד של קוואלקום (Qualcomm) ולא מדיה-טק (MediaTek) כמו הגרסה הראשונית שלו.

בטלפונים החדשים ימצאו הקונים הפוטנצאליים את ה-Snapdragon 652 של קוואלקום עם שמונה ליבות במהירות 1.8ג'יגה-הרץ, וזאת במקום ה-Helio X20 – או MT6797 – בו היה מצויד המכשיר עם השקתו. הוא גם יהיה יקר קצת יותר מהקודם עם תג מחיר של כ-180 דולר לעומת כ-169 דולר הגרסת המדיה-טק. חות מזה הכל אותו דבר, כולל מסך ה-IPS בגודל 5.5 אינץ' וברזולוציית ה-FHD, כולל 3 ג'יגה-בייט זיכרון, וכולל 32 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון מובנה.

איך מבדילים בין שני המכשירים? השם המלא של הגרסה הראשונה כולל את הסיומת X620. בגרסה החדשה זה הוחלף ב-X520.

לה-אקו לא סיפקה תירוץ רשמי להחלפת המעבד, אבל הגרסה החדשה כבר זמינה בחנויות המקוונות שלה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.