בקר לכידת התנועה האלחוטי Leap Motion (ליפ מושן) עדיין לא הושק רשמית, אבל החברה לא מפסיקה לתת לנו טיזרים מדליקים. הפעם חשפה סרטון המדגים את השימוש של הבקר באופן יומיומי: כיצד נוכל לשלוט בממשק האריחים (מטרו) של Windows 8 באופן קל ופשוט, לצייר על המסך בלי לגעת בו, לסייר בין אתרי אינטרנט, לגלוש ולצפות בתמונות, “לגרור” את המסך בסוויפ, לסובב ועוד. הסרטון מצליח להמחיש כיצד הבקר עובד במציאות, ועד כמה הוא מדויק להפליא.

Leap Motion כבר הדגימו בעבר יכולות דומות כמו בשימוש של יישום ה-Google erath ויישומים נוספים, וכבר לקראת ההשקה המתוכננת ב-22 ליוני מכינה החברה מגוון של יישומים תומכים. כזכור, Leap Motion הוא בקר זעיר אשר מתחבר למחשב ומסוגל, בדומה למצלמת הקינקט של מיקרוסופט, לזהות את ידיו של המשתמש ולאפשר להשתמש במחשב באמצעות מחוות תנועה באוויר וזאת מבלי לגעת כלל בעכבר ובמקלדת. מחירו של הבקר יעמוד על $79.99 וניתן להזמינו באתר החברה.

 

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.