במהלך כנס WWDC 2015, חשפה אפל (Apple) שרות הזרמת מוזיקה תחת השם Apple Music, אשר הובטח כי יהיה זמין לכל הפלטפורמות. השרות הושק כבר במכשירי iOS ועתה, צילומי מסך חדשים חושפים כיצד ייראה השרות במכשירים מבוססי אנדרואיד.

צילומי המסך הודלפו על ידי גורם צד שלישי אשר בוחן את האפליקציה טרם שחרורה, וניתן להתרשם כי מדובר במראה מעט שונה מאשר גרסת ה-iOS, כמו גם הגישה להגדרות האפליקציה, באופן טבעי, שונות בשל ההבדלים בין מערכת האנדרואיד ל-iOS.

כזכור, השרות המתחרה בשרותים דומים אחרים, יאפשר למשתמשי האנדרואיד להאזין למוזיקה בהזרמה ללא הגבלה ולתחנות רדיו מכל רחבי העולם בעלות חודשית של 9.99 דולרים לחודש, בעוד ניתן יהיה לצרף עד שישה בני משפחה לתוכנית בעלות חודשית של 14.99 דולרים לחודש. עם זאת, למרות שהשרות אמור להיות זהה בין משתמשי שתי הפלטפורמות, קיים הבדל מהותי בין השתיים: בעוד משתמשי ה-iOS זוכים לתקופת ניסיון של שלושה חודשים ללא עלות, משתמשי האנדרואיד לא יזכו לאותה תקופת התנסות ויחויבו בעלות המלאה כבר מהחודש הראשון.

השרות זמין עתה לכל מכשירי ה-iOS המריצים את גרסה 9.0 של מערכת ההפעלה, כולל מחשבי המק של חברה כמו גם המחשבים המריצים את מערכת ההפעלה חלונות ולאנדרואיד הוא צפוי לצאת בקרוב מאוד.

זוהי אינה הפעם הראשונה בה אפל, שלרוב אינה משחררת אפליקציות ייחודית למערכת ההפעלה המתחרה, משיקה אפליקציה כזו: לפני מספר שבועות, טרם השקת צמד מכשירי האייפונים החדשים, שחררה אפליקציית מעבר מאנדרואיד ל-iOS, כשזו זכתה להטרלות מצד הגולשים.