היצרנית TCL מפתחת טלפון בעל מסך מתקפל בתצורה שטרם נראתה בשוק: המסך המחליק מצידו של המכשיר ומרחיב את שטח התצוגה. תמונות המציגות אבטיפוס של המכשיר הודלפו לרשת, וחושפות את העיצוב החדשני. ככל הנראה, TCL תכננה להציג את המכשיר לראשונה בתערוכת הסלולר של ברצלונה (MWC), אך מאחר וזו בוטלה נאלצה לדחות את מועד החשיפה.

התמונות ללא ספק מרשימות, וקל להבין אילו יתרונות TCL רואה בתצורה זו: מאחר וחציו הנשלף של המסך חבוי תחת המחצית "הראשית", היא אינה חשופה לפגיעה, ונראה שהמכשיר כולו קומפקטי יחסית – ומציע שילוב אטרקטיבי בין שימוש יום-יומי רגיל כבכל טלפון חכם אחר, ותצוגה דמוית מחשב לוח המאפשרת שימוש באפליקציות מורכבות יותר.

ואולם קשה להבין מהתמונות היכן בדיוק חבוי המסך בשעה שאין משתמשים בו, וכיצד פועל המנגנון המאפשר את שליפתו. הציר שסביבו המסך מתקפל נתגלה ברוב המכשירים שיצאו עד כה כנקודת התורפה המרכזית, הן מפני שמדובר במנגנון מכאני עדין העשוי להשאר או להחדיר אבק תחת המסך, והן מפני שהקיפול עצמו עשוי להותיר פסים הנראים לעין או בליטות על גבי התצוגה. לא ברור כיצד TCL מתכוונת להתגבר על בעיות אלו, אך לפחות בתור קונספט מדובר בהצצה מסקרנת לעתיד.