עושה רושם שכל השמועות על יציאתה של iOS 5.1 באופן רשמי לקהל הרחב ב-9.3 אכן מתבררות כנכונות. גרסת ה-GM (ה-Golden Master) שהיא למעשה הגרסה המוכנה והסופית עם כל הפיצ'רים החדשים (וגם זו שאמורה לצאת כרשמית, במידה ולא קיימת בעיה כלשהי שתמנע זאת ממנה) הודלפה לרשת (לא מתאים לאפל..) ומי שהדליף אותה ממשיך לפרסם את החידושים.

בפוסטים הקודמים לגבי הגרסה התלוננו על כך שהיא לא מחדשת מספיק, וטענה זו עדיין עומדת בעינה, אך תלוי את מי אתם שואלים. מלבד התמיכה במעבדי 4 ליבות, תיקוני באגים ושיפורי יציבות נרחבים (ביניהם גם באג הסוללה של ה-4S שתוקן סופית), אפשרות להסיר תמונות מה-Photo Stream, ותמיכה חלקית ב-Facebook (יש אפשרות להעלות תמונות מה-Camera Roll ישירות לפייסבוק), כעת גם נוכל להגיד לסירי קוניצ'יווה (שלום), כי מהיום היא תומכת באופן מלא בשפה היפנית. למרות שאנחנו יודעים שכבר סירי תתמוך בעברית באופן מלא בעתיד, אנחנו מעריכים כי נחכה לפחות iOS 5.3 ומעלה עד שהיא תצא גם.

חידוש נוסף הוא קיצור הדרך למצלמה דרך מסך הנעילה, שגם הוא השתנה. כעת במקום ללחוץ פעמיים על כפתור הבית כדי לקבל גישה מהירה למצלמה, כל מה שנצטרך לעשות זה להחליק למעלה את מסך הנעילה והמצלמה תיפתח אוטומטית. הרבה מאוד אנשים לא ידעו שלחיצה פעמיים על מקש הבית במסך הנעילה תאפשר להם גישה מהירה למצלמה, ועושה רושם שאפל מצאה דרך נוחה יותר ושימושית יותר כדי להציג את הגישה לכך.

קרא עוד:  פרצת אבטחה בבטא של iOS 13 מאפשרת גישה לסיסמאות

אנחנו מעריכים שהרבה יקבלו את הגרסה החדשה בברכה, מכיוון שהיא באה לעשות את מה ש-iOS 5.0.1 לא עשתה ובעצם תפתור בעיות רבות למשתמשים. אך אנחנו מחכים ל"חידוש המרכזי" ונשאר על 5.0.1 עד שלזו החדשה תצא פריצה מלאה. (מקור)