מעריציה של HTC וודאי פחות מתחברים לסדרת המכשירים החדשה שלה, U Play ו-U Ultra. אלה גרמו לחברה לסטות מהעיצוב המתכתי הכה מאפיין אותה, זאת בניגוד למכשירי הדגל של השנים האחרונות. אבל HTC עדיין לא סיימה לחשוף את כל הקלפים שכן הדיווחים על המכשיר הבא שלה מעלים הילוך.

עדכון: HTC הכריזה רשמית על One X10

המדליף evleaks הצליח לשים את ידו על כרזה של HTC One X10, המכשיר השמועתי של החברה המיועד לשוק הביניים. בכרזה ניתן לראות בבירור את גב ה-X10, אשר מזכיר למדי את העיצוב של הדור הנוכחי One M10. מלבד זאת נרמז על כך ש-X10 יציע סוללה חזקה יותר, ועל פי הערכות מדובר בסוללת 3500 עד 4000 מיליאמפר.

https://twitter.com/evleaks/status/852144181514563584

דיווחים שונים על One X10 כבר צצו ברשת זה מספר פעמים. לפיהם לא מדובר במכשיר דגל, שכן הוא ישלב את אחד משבבי מדיה-טק (MediaTek) ולא של קוואלקום (Qualcomm). הטענה היא אף כי מדובר ב-Helio P10, שבב הנחשב לחלש יחסית. עוד הוא יציע מסך 5.5 אינץ', זיכרון עבודה של 3 ג'יגה-בייט, מצלמה 16 מגה-פיקסל אחורית ו-8 מגה-פיקסל קדמית.

תאריך השקה לא נקבע, אבל ההשערות הן כי One X10 יוצע במחיר נמוך יחסית של כ-300 דולר.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.