דרמה לא קטנה התחוללה הלילה כשהודלפו כסרטונים רשמיים של מכשיר ה-HTC One M9 החדש, שכידוע, צפוי לראות אור ביום ראשון הקרוב בפתיחת תערוכת MWC 2015.

הסרטונים, המתמקדים ביכולות שונות של המכשיר כמו המצלמה האחורית בעלת חיישן של 20 מגה פיקסל, ממשק המשתמש החדש ועוד, הגיעו על ידי המדליף הנודע [email protected] שהצליח לשים את ידו ולפרסם מידע רב לפני ההשקה הצפויה. זה כך נראה, גרם להסרת חשבון הטוויטר שלו מהרשת, ושעות לאחר ההדלפה החשבון אינו זמין.

בסרטונים המוצגים, נראה המכשיר החדש בעיצוב כפי שכבר דלף מוקדם יותר, השומר על העיצוב של הדורות הקודמים, אך מעט מעודן ודק יותר. עוד ניתן לראות את הממשק המשודרג, כמו ווידג’טים חדשים, BlinkFeed שעבר שינויים, יכולות עריכת הוידאו ועוד.

ההדלפה כך נראה, היא הגדולה ביותר שראינו בזמן האחרון של מכשיר דגל חדש, והפעם HTC לא יכולה כך כך להתחמק ולטעון אחרת. כך או כך, אנחנו נראה את המכשיר ביום ראשון הקרוב באופן רשמי.

כל הדיווחים מתערוכת הסלולר בברצלונה MWC 2015

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.