תמונות ראשונות של מה שנראה כמו מסך הבית החדש למכשיר הדגל החדש של סמסונג (Samsung) דלפו לרשת, אשר נותנות לנו מושג למה יש לצפות לקראת ההכרזה של Galaxy S8 (גלקסי אס 8).

מדובר כך נראה בעדכון לממשק ה-Grace UX, הממשק החדש של החברה המחליף את TouchWIZ ושהגיע לראשונה עם Galaxy Note 7 הגנוז. התמונות הגיעו באמצעות פיצוח של קובץ ההתקנה (APK) לאפליקציית Smart Switch של סמסונג על ידי מקור של SamMobile, כך שמה שמוצג אלו תמונות רשמיות.

הדבר הבולט ביותר שניתן להבחין הוא שינוי בכפתורי המגע בחלק התחתון של המסך. במקום מנהל המשימות שתמיד היה ממוקם בפינה השמאלית, סמסונג החליפה אותו בכפתור חדש, שעוד מוקדם לומר כיצד הוא מתפקד. עם זאת, הוא ככל הנראה יאפשר מעבר מהיר בין יישומים פתוחים כמו קודמו. במרכז כפתורי המגע הוא גישה מהירה למסך הבית המעוצב בצורת קובייה וסמוך אליו ממוקם כפתור החזרה.

עדכון: סמסונג הכריזה רשמית על גלקסי S8 ו-S8 פלוס

מלבד זאת ניתן לראות כי סמסונג עיצבה מחדש את כל האייקונים המשמשים אותה בממשק המשתמש, אשר זכו לעיצוב אחיד לשם שינוי, ומראה חלק ונקי. גם כאן כל האייקונים על מסך הבית מעוגלים בקצוות, כולל אלה של יישומים צד שלישי.

ההכרזה של Galaxy S8 ו-S8 Plus תתרחש ב-29 במרץ, כאשר לא מעט פרטים כבר ידועים. לכל הדיווחים שלנו אודות המכשיר, הקליקו כאן.

Samsung Galaxy S8

סמסונג הכריזה על Galaxy S8 (גלקסי אס 8) יחד עם +S8 במרץ 2017. הוא מציע מסך גולש לצדדים ללא שוליים בגודל 5.8 אינץ' ומגיע עם שבב Snapdragon 835 או Exynos 8895 לצד 4 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ומצלמה 12 מגה פיקסל, עוזרת חכמה Bixby וחסינות למים ואבק

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.