סמסונג גלקסי נוט 2 (Samsung Galaxy Note 2), היה פאבלט הדגל של סמסונג עד לאחרונה, עת שהשיקה החברה את היורש – הגלקסי נוט 3. במשך תקופה ארוכה מצפים בעלי הנוט 2 לעדכון מערכת ההפעלה שברשותם, ועל פי הדיווחים, העדכון הרשמי נמצא ממש מעבר לפינה. ואילו בעולם הסלולר, עולם בו סבלנות היא כנראה מילה גסה, לא מחכים לעדכון הרשמי הצפוי להגיע מהחברה. לאתר SamMobile הגיעה גרסת בדיקות של גרסת האנדרואיד 4.3, כזו הדומה מאוד לגרסה הרשמית שתופץ בקרוב.

גרסת ה-4.3 המודלפת חושפת בפני בעלי ה-Note 2 מספר שינויים: מלבד השינויים המתבצעים בליבת המערכת, מגיעים גם כמה שיפורים חזותיים בממשק המשתמש. הממשק המעודכן נראה דומה יותר למכשירי הדגל Galaxy S4 ול-Note 3, הצבעים הופכים לחדים יותר, מקלדת סמסונג חדשה מפארת את גרסת ה-4.3, דפדפן חדש, אפליקציות מובנות של סמסונג ועוד שינויים קלים אחרים.

בתקופה האחרונה נפוצו דיווחים רבים על השקתן של גירסאות אנדרואיד מעודכנות עבור יצרנים מגוונים. לצד הפצתה של גרסת הקיטקט 4.4, משתדרגים דגמים שונים לגרסאות הג'לי בין 4.3, ביניהם גם ה-Galaxy S4 ו- S3.

אם החלטתם להתקין את ה-ROM המודלף, של גרסת ה-4.3 על מכשיר הנוט 2 שלכם, כדאי לוודא שמכשירכם נושא את מספר הדגם N7100 בלבד. את קבצי ההתקנה תוכלו להוריד דרך הלינק הבא, אך אנו ממליצים לעשות זאת רק אם אתם משתמשים מתקדמים ובעלי נסיון. אתר TGSpot לא ישא באחריות על כל נזק שיגרם למכשירכם.

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.