לפני מספר ימים פרסמה חברת מוטורולה את רשימת המכשירים אשר יקבלו עדכון לגירסה 4 של אנדרואיד, אשר ידוע בשם הקוד "Ice Cream Sandwich". שומעות ברחבי הרשת טענו (או שמא היה מדובר יותר במשאלת-לב) כי ייתכן בעקבות רכישת מוטורלה על-ידי גוגל, תיפטר החברה ממשק ה-Blur, אשר לא אהוב במיוחד על-ידי המשתמשים.

וובכן, נראה כי בעקבות תמונות שהודלפו לפורום DroidRZR.com עולה כי החברה לא תמהר להיפטר מהממשק ה-Blur כל-כך מהר. מהתמונות ניתן לראות את הגירסה החדשה של הממשק כפי שהוא ייראה על גבי מכשיר ה-Droid Razr הדקיק אשר נמכר ברשת הסלולר האמריקאית ווריזון. בניגוד לקו-המנחה של חברת HTC בה ממשק ה-Sense נראה שונה לחלוטין מחוויית האנדרואיד ה"טהורה" נראה כי דווקא במוטורולה החליטו לא לשנות באופן קיצוני את ממשק ה-ICS המקורי, השינויים היחידים בהם ניתן להבחין כרגע הם הסמלים השונים ושאת מגירת-היישומים ניתן לחלק לקטגוריות, כפי שמאפשר ממשק ה-Blur היום.

בין אם מדובר בהחלטה פנימית של מוטורולה לפני הרכישה על-ידי גוגל, או על-ידי גוגל עצמם, אין לנו ספק שממשק ה-Blur של מוטורולה הוא הקרוב ביותר לחוויית אנדרואיד למעט מכשירי ה-Nexus, אנו גם צופים כי ככל הנראה תכלול החברה מספר תוכנות ייחודיות למוטורולה כמו שירות ה-MotoCast המאפשר להזרים (Stream) מוזיקה, תמונות וסרטוני-ווידאו מהמחשב וה-SmartAction המאפשר לקבוע סט חוקים לפעולות שהמכשיר יבצע באופן עצמאי.

מעניין יהיה לדעת מתי יגיע העדכון המיוחל וכמו-כן מתי הוא יגיע למכשירי ה-Razr בישראל.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.