גם לליאגו (Leagoo) הקטנה יהיו בקרוב מכשירי S8. החברה הכריזה באירוע רשמי בסין על שני מכשירים חדשים, S8 ו-S8 Plus, והדמיון בשם ל-Galaxy S8 של סמסונג (Samsung) כמובן אינו מקרי. עם זאת מעבר לשם ומעבר לכך שהמסך של המכשירים החדשים זורם מצד לצד בעיצוב שבסמסונג מכנים Infinity Display, התצורה שלהם מייעדת אותם לשוק הביניים ואפילו החלק המאוד נמוך שלו.

שני המכשירים מגיעים עם, איך לא, תצוגה ביחס היבט של 18:9. גודל המסך של Leagoo S8 הוא 5.72 אינץ'. מדובר במסך תוצרת שארפ (Sharp) שמציע רזולוציית +HD, או 1440×720 פיקסלים. המערכת על שבב היא MT6750T של מדיה-טק (MediaTek), עם ארבע ליבות Cortex-A53 במהירות 1.5 ג'יגה-הרץ לצד ארבע ליבות Cortex-A53 נוספות אבל במהירות של 1.0 ג'יגה-הרץ. המכשיר יגיע עם 3 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ועם 32 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון. יש שתי מצלמות עם חיישנים של סוני (Sony) מאחור, אחת בגודל של 13 מגה-פיקסל והשנייה בגודל 2 מגה-פיקסל, ויש גם שתי מצלמות מקדימה אבל עם חיישנים של OmniVision בגודל של 8 ו-2 מגה-פיקסל. הסוללה של LG היא בנפח עבודה של 3,050 מילי-אמפר/שעה והמחיר יהיה כ-170 דולרים.

Leagoo S8 Pro: דומה ולא

לעומת זאת, Leagoo S8 Pro מציע כמה שינויים משמעותיים. הסוללה אמנם זהה, וגם יחס ההיבט זהה, וכן יש חיישן טביעות אצבע מאחור, אבל כאן פחות או יותר נגמרים הבדלי התצורה, מעבר כמובן לעיצוב הזהה של שני המכשירים שמבוסס על שוליים צרים ועל פסים דקיקים מעל ומתחת לתצוגה עבור האנטנות והמצלמות, תוך שימוש בכפתורי ניווט וירטואליים.

קרא עוד:  השבב החדש של מדיה-טק בא להתחרות ב-Snapdragon עם דור 5

S8 Pro מגיע עם מסך בגודל 5.99 אינץ', גם הוא של שארפ, ברזולוציית +FHD, או 2160×1080 פיקסלים. המערכת על שבב במקרה הזה היא Helio P25 של מדיה-טק, עם שמונה ליבות Cortex-A53 שפועלות במהירות מרבית של 2.50 ג'יגה-הרץ. גם הזיכרון גדול באופן משמעותי: 6 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה לצד 64 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון. מה שמשונה הוא שהמכשיר זה אמנם מגיע עם שתי מצלמות מאחור, עם חיישן ראשי בגודל של 13 מגה-פיקסל תוצרת OmniVision וחיישן משני של סוני בגודל 5 מגה-פיקסל, אבל במכשיר הזה יש רק מצלמה קדמית אחת, והיא מצוידת בחיישן 13 מגה-פיקסל של סוני. המחיר הצפוי הוא 300 דולרים.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.