יחס ההיבט החדש שהביאה LG, ומאוחר יותר גם סמסונג (Samsung), לשוק הטלפוניה מתחיל להגיע גם אל שוק הביניים הנמוך ואף למטה מכך. ליאגו (Leeago), לדוגמה, הכריזה על סדרה חדשה של מכשירים בשם KIICAA שתכלול מכשירים ביחס היבט של 18:9, עם גדלי מסך שונים ומשונים בהתאם לכך.

הסדרה אמורה לכלול בהתחלה שלושה מכשירים – S8 Lite ,S8 ו-S8 Premium – שיוצגו עם מסכים בגודל של 5.72 אינץ' ברזולוציה של +HD ו-5.99 אינץ' ברזולוציה של +FHD. המכשירים יגיעו עם 4/6 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ועם 64/128 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון מובנה, כשהכוונה היא להכריז, על פי ציוץ של החברה בטוויטר (Twiiter) כבר בעוד חודשיים על המכשיר הראשון.

עוד משהו שכבר נחשף, לגבי הסדרה הזו, הוא שהיא תהיה מבין הראשונה, אם לא הראשונה, להגיע לשוק עם Helio P23 מתומנת הליבות החדשה של מדיה-טק (MediaTek) שמבוססת על ליבות Cortex A53 אבל גם את השבב החדש PowerVR 7XTP GPU וכן מודם עם תמיכה בקטגוריה 7.

עוד נמסר שהמחיר הכי יקר של המכשירים בסדרה יהיה פחות מ-300 דולר.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.