קורא טביעות האצבע במכשיר ה'גלקסי אס-5' (Galaxy S5) מקבל חיזוק משמעותי כשיישום שמירת הסיסמאות LastPass מאפשר להזדהות באמצעות טביעת האצבע של המשתמש.

בבלוג של LastPass הכריזו בחברה כי עדכון הגרסה האחרון ליישום מאפשר למשתמשי מכשיר הדגל של סמסונג, הגלקסי אס-5, לבצע כניסה והזדהות באמצעות טביעת האצבע. בכך מצטרף היישום גם לשירות התשלומים PayPal המאפשר כניסה והזדהות באמצעי ביומטרי.

LastPass מאפשר לשמור בענן מאובטח סיסמאות של מגוון אתרים ושירותי רשת שונים ואף ליצור לכל אתר סיסמאות כניסה שונה ומורכבת שתקשה על ניחוש שלה, אך על-מנת להיכנס ליישום יש לזכור סיסמה ראשית אחת. בעדכון האחרון שמספרו 3.2.13 ניתן לבצע כניסה ליישום וכיוצא בזה לבצע כניסה ליישומים נוספים ואתרים ששמורים בשירות, מבלי להשתמש אפילו בסיסמה הראשית. האפשרות להתחבר בזיהוי טביעת אצבע זמין רק למנויי גרסת הפרימיום של השירות שעלותה דולר אחד בחודש.

אך לא הכל ורוד, משתמשים בעלי מכשירים אחרים ללא קורא טביעות אצבע מציינים כי התיבה שמציעה לסרוק את טביעת האצבע מופיעה גם במכשירים שלהם ומסתירה את החלק התחתון של המקלדת, כרגע טרם נראה כי החברה הוציאה תיקון. עוד פרטים על השירות בכתבה שפרסמנו מוקדם יותר.