מנהל הסיסמאות LastPass, הושק השבוע בגרסה חדשה, LastPass 4.0, אשר מציגה ממשק משתמש חדש לחלוטין ואופציות ניהול ברורות ונוחות יותר. נזכיר – מדובר באתר שמציע לאחסן עבורכם את כל שמות המשתמש והסיסמאות שלכם עבור כל אתר ושירות ברשת – בין אם אימייל, חשבון משתמש, פרופיל תשלומים וכן הלאה.

הגירסה החדשה מכילה "כספת סיסמאות" חדשה ומעוצבת, המאפשרת לארגן את הסיסמאות לפי רשימה או לפי תצוגת רשת, תפריטים שמוצגים במהירות באמצעות ריחוף העכבר וכפתור מהיר להוספת חשבון נוסף.

בנוסף, מאפשרת הגרסה החדשה לשתף את הסיסמאות המאוחסנות עם משפחה או חברים, במסגרת של "גישת חירום". כך ניתן להקצות הרשאות כניסה קבועות למשתמשים נוספים, וניתן אף לקבוע זמן המתנה שבו כל משתמש יכול לאשר בקשה שנשלחת אליו עבור גישה לחשבונות מסוימים. עוד ניתן כעת שיתוף קל ונוח אשר באמצעותו ניתן לסנכרן סיסמאות עם משתמשים אחרים באופן זמני בלבד.

התוכנה זמינה עבור משתמשי חלונות, מק או לינוקס, ובנוסף גם באפליקציות עבור iOS ואנדרואיד (גם אפליקציית האנדרואיד של LastPass שודרגה עם פיצ'רים חדשים ומספר שינויי עיצוב), ואפילו כתוסף לדפדפני כרום, פיירפוקס, ספארי ואינטרנט אקספלורר. ניתן להוריד אותה בגירסה חינמית או בגרסאות משודרגות שעולות 12 או 24 דולר לשנה.

https://youtu.be/VUBRgJ4-zgM