יישום הריקוברי הפופולרי שדרכו צורבים משתמשי האנדרואיד את מכשיריהם, ה- ClockworkMod Recovery מתופעל כידוע אמצעות מקשי החומרה של המכשיר. לא הצורה הנוחה ביותר לשימוש וכי מקשי החומרה לא תמיד מגיבים כמו שצריך, מה גם לא לכל המכשירים יש מקשי חומרה (כמו ה-Kindle Fire) והשימוש במסך המגע הוא דבר קל יותר ונוח, אז למה זה לא קרה עד עכשיו?

אז זה כן קרה, או לפחות בדרך לקרות כאשר המפתח קאושיק דוטה (Koushik Dutta) הציג את גרסת המגע שתחליף את הגרסה הנוכחית ותאפשר שליטה באמצעות מסך המגע עם כפתורים ווירטואליים וביצוע כל הפקודות בצורה קלה ומהירה הרבה יותר, גם במכשירים שיש להם כפתורי חומרה. דוטה "הדליף" את הסרטון בעצמו בו הוא מציג את השימוש בריקוברי החדש אם כי הוא לא אמר לנו מתי זה מתוכנן לצאת או אלו מכשירים יקבלו אותו. דוטה מתכנן לשפר את המראה הגראפי של הריקוברי והפונקציות השונות לפני השחרור אך הוידאו שבהמשך מביא לנו הדגמה ראשונה של מה אנחנו הולכים לקבל. אהבנו. (מקור)

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.