יישום המדיה-סנטר קודי (Kodi), או XBMC לשעבר, קיבל את האפליקציה החדשה לשליטה מרחוק דרך מכשירי האנדרואיד. האפליקציה בקוד הפתוח הייתה כבר קיימת זה זמן, אולם עד כה רק בגרסת בטא למפתחים, אך כעת היא זמינה להורדה בחנות ה-Google Play בגרסתה הרשמית עם תמיכה מלאה, זאת להבדיל מאפליקציות צד שלישי לא רשמיות.

כך, באמצעות האפליקציה, אפשר להשתמש במכשיר האנדרואיד כדי לנגן רצועת סאונד או וידאו, לעצור אותה, להריץ קדימה, להוסיף כתוביות ולשנות את שפת האודיו. בנוסף ניתן לחפש בספריית המדיה אחר כל תמונה, סרט, שיר או תוכנית טלוויזיה שקיימת בה. יחד עם זאת, אפליקציות אחרות כבר מציעות תמיכה במערכת Android Wear, ש-Kore עדיין לא תומכת בה. כדי לחבר את Kore עם Kodi צריך להיכנס להגדרות המערכת ולאפשר חיבור ישיר שמאפשר לה להישלט על ידי האפליקציה. פרטים נוספים אפשר למצוא בפורום Kodi.

למי שלא מכיר, ועכשיו אולי ירצה להכיר: Kodi הוא יישום המדיה סנטר בקוד פתוח הפופולרי שיש וזמין עבור מגוון של פלטפורמות. הוא מסוגל להפוך כל מחשב, טאבלט או מכשיר אנדרואיד לספריית מדיה מסודרת, בדומה ל-Plex למשל. היישום מתגאה בכך שהממשק מתאים למסך מלא, ושניתן לשלוט על הטלוויזיה באמצעות מקלדת או עכבר אלחוטיים. אפליקציית Kore, לעומת זאת, תאפשר כעת לשלוט על כל המערכת באמצעות הסמארטפון, והיא נתמכת במלואה על ידי מפתחי Kodi.

קרא עוד:  כך תמנעו מאנשים להוסיף אתכם לקבוצות בוואטסאפ