קניות ברשת

חברת האינטרנט הבינ"ל UNO Tech, בבעלות יזמי האינטרנט הישראלים-אמריקאים שאול יולס ואפי גרשום משיקה לראשונה בעולם ובישראל פלטפורמת רכישה אינטרנטית חדשנית.

Konim.uno הינה פלטפורמה טכנולוגית ייחודית המאפשרת לכל אדם, גם בעל ידע טכנולוגי בסיסי ביותר, להיות צרכן אינטרנט חכם ושותף עסקי (affiliate) של ענקיות המסחר Ebay & Ali-Express ולהרוויח מכך כסף, ללא כל שינוי משמעותי בהרגלי צריכת האון-ליין שלו.

אז איך זה עובד?

  1. נרשמים לקונים אונו konim.uno
  2.    נכנסים לאתרים – Ebay & Ali-Express דרך הלינקים שבאתרכם,  ומקבלים 5% מסכום כל קניה, הנכנסים ישירות לחשבון  ה-PayPal שלכם
  3. מזמינים חברים להצטרף דרך האתר שלכם ב konim.uno ומקבלים עמלה גם על הקניות שהם וחבריהם יבצעו דרך האתר (עד 5 רמות  חברתיות)
  4. ממליצים על מוצרים מ- Ebay לבחירתכם דרך באתר konim.uno ומרווחים על כל קנייה דרך המלצה שפרסמתם

אפי גרשום, מנכ"ל: "בשנה הראשונה מעריכה אונו טק כי תשיג בין 50 – 75 אלף משתמשים בישראל שיקנו בסכום מוערך של 500 דולר בשנה. מדובר במחזור של בין 25,000,000- 37,500,000 דולר בשנה הראשונה, מתוכו לפחות 1,250,000-1,875,000 דולרים מועברים ישירות לבעלי האתרים האישיים במסגרת הכסף החוזר ישירות מאי-ביי ועלי אקספרס."

שאול יולס, שותף מקים, מספר: "מעבר להיבט האידאולוגי, בחרנו להשיק את האתר בישראל בשל היותה מיקרו-קוסמוס מרתק לבחינת מוצרי צריכה טכנולוגים. על אף גודלה, ישראל מהווה שחקן מרכזי באחוזי השימוש בקנייה ברשת וכן באימוץ פלטפורמות רשת חדשניות."

עוד הוסיף יולס: "אנו בעיצומה של מהפכה צרכנית",  ישראלים מוציאים מעל 10 מיליארד שקל בכל שנה ברכישה און-ליין בקמעוניות הרשת הגדולות בהן Aliexpress ו-eBay. הפלטפורמה של UNO מאפשרת לכל אדם, לפרסם, להמליץ ולדרג מוצרים שונים מתוך מאות מיליוני המוצרים המוצעים למכירה ברשתות הענק ישירות לתוך האתר שלו ובכך למעשה להפוך למעין חנות אישית ודינמית ולהגדיל אף יותר את פוטנציאל ההכנסות שלו."

התמונה באדיבות Shutterstock

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.