קונאמי (Konami), מפתחת המשחקים הותיקה מצטרפת גם היא לגל הנוסטלגיה כשהכריזה על ה-TurboGrafx-16 Mini (או PC Engine באירופה), קונסולה ממוזערת עם מיטב הלהיטים הקלאסיים החברה.

קונסולות ה-TurboGrafx-16 Mini או ה-PC Engine הינן מהדורה ממוזערת של קונסולות העבר בעלות אותו השם שיוצרו על ידי NEC, שתוכננו על ידי הדסון סופט (Hudson Soft) שלימים נרכשה על ידי קונאמי. אלה הגיחו לעולם בסוף שנות ה-80' והיוו תחרות בדור ה-16 ביט של הקונסולות כמו ה-Nintendo Entertainment System של נינטנדו (Nintendo) ה-Genesis של סגה (Sega).

הגרסאות הממוזערת של הקונסולות יגיעו כשהן מצויידות במשחקים קלאסיים, כאשר כרגע החברה העניקה רשמית חלקית של משחקים, בניהם: R-Type, New Adbenture Island, Ninja Sprit, Ys Book, Dangeon Explorer ו-Alien Crush כאשר זו שתופץ ביפן תכלול גם את משחק הפעולה Dracula X: Rondo of Blood מסדרת Castlevania.

מעבר לסרטון שחושף את העיצוב של הקונסולה וציון העובדה כי זו תתמוך בחיבור של שני בקרי שליטה בחיבור USB, קונמי לא העניקה פרטים נוספים אודות הקונסולה כמו משחקים נוספים, מפרט, תאריך השקה או מחיר.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.