זה על ספיקר: SpeakApp
הלו? הרמקול שלך עובד? SpeakApp היא אפליקציה שנועדה לעזור בעת ביצוע שיחה בכך שהיא מאפשרת למשתמש שבה לדעת האם האדם עמו הוא משוחח באותו רגע הפעיל את הרמקול שלו, כשמדובר בשיחה נכנסת, וגם מבצעת ההפך גם בשיחה יוצאת, כשהיא מסתפקת התראה על המסך, שמציג את השיחה הנכנסת, האם המתקשר אליו מדבר דרך הרמקול או לא, כך חלילה, לא תחששו לפלוט דברים מביכים תוך כדי שיחה, או בעצם, תמנעו מהם אם הרמקול פעיל.

כדי שהאפליקציה תעבוד, ותזהה האם הרמקול פעיל, היא צריכה להיות מותקנת בשני הצדדים. האפליקציה גם תתריע האם המשתמש נמצא במצב Bluetooth, כך שניתן לדעת האם השיחה מתנהלת בדיבורית אם לא דרך הרמקול של המכשיר ישירות, וכמו כן יש גם מספר הגדרות פרטיות כך שניתן להחליט מתי לחשוף את אופן השיחה בה משתתפים, ומתי לא. האפליקציה חינמית וזמינה למשתמשי האנדרואיד.

להורדה: אנדרואיד

Skype_Qik_App_Large_Icon-450x450שיתוף סרטונים חברתי: Skype Qik
אתם בטיול, צילמתo סרטון מגניב ואתם מתים לשתף אותו עם מספר חברים, איך תעשו זאת? הכירו את Skype Qik, אפליקציה מבית היוצר של סקייפ (Skype). תפקידה של האפליקציה הזו היא שליחת סרטוני וידאו קצרים מכל סוג ותחום שעולה על דעת המשתמש, שיכול לשלוח אותם אל קבוצה של חברים שהוקמה מבעוד מועד. הסרטונים הקצרים מוצגים אחד אחרי השני בתוך הצ'אט באופן מוטמע המנוגן מתוך האפליקציה ולמשתמשים יש אפשרות להגיב עם מגוון סמיילים ואמותקונים ואפילו לעשות 'אהבתי' לווידאו. לאחר שבועיים שהסרטונים נמצאים בתוך הקבוצה, הם נמחקים באופן אוטומטי כדי לחסוך מקום בזיכרון האחסון של המכשיר וכדי לשמור על תיבת השיחה רעננה ומעודכנת. השימוש באפליקציה מאוד כיפי במידה והמשתמשים בה הם קבוצה של חברים הנמצאת בקשר יום יומי והמעוניינים לשוחח ביניהם מעבר לטקסט או הודעה קולית דרך WhatsApp. האפליקציה חינמית וזמינה לאנדרואיד ו-iOS.

קרא עוד:  אפליקציית התרגום של גוגל תזהה שפה בטקסט בתמונות, ותתרגם זמן אמת

להורדה: אנדרואיד, iOS

תנו לו קיץ: Fox Hates Rain
משחק חביב ונחמד שמתאים לימים גשומים אלה הוא ללא ספק Fox Hates Rain. עלילת המשחק מתרחשת בלב יער גשום שבו נמצא שועל בודד שלא כל כך אוהב להתרטב, ועל המשתמש לעזור לו להתחמק מטיפות הגשם הרבות, באמצעות הזזת האצבע על גבי המסך. עם השלבים הגשם מתגבר יותר ויותר, כך שיש קצת אתגר ומספיקה טיפת גשם אחת קטנה כדי לסיים את המשחק ברגע אחד. הגרפיקה עוד נתונה לשיפור אך הוא מהנה וחביב עם אפשרויות שונות כמו שידור חוזר שיתוף חברתי ועוד. המשחק זמין בחינם לבעלי מכשירי אפל.

להורדה: iOS

עקוב אחרי: Boomerung
שכחתם את המכשיר בבית? אל דאגה, שלחו אל Boomerung מעין הודעת "שכחתי אותך" ומאותו רגע היא תאזין לשיחות נכנסות ותיידע אתכם שמישהו חיפש אתכם. האפליקציה פרי פיתוח ישראלי באה לעזרת המשתמש כאשר הוא מאבד שוכח את הטלפון שלו או אולי אף איבד אותו, במידה והתרחיש האיום קורה חלילה. תחילה, על בעל הטלפון החכם לשלוח מסרון אל המכשיר האבוד מטלפון של בן משפחה או חבר קרוב וכך יכניס את האפליקציה לפעולה. האפליקציה תשלח את כל השיחות שלא נענו אל בעל המכשיר באמצעות מסרון או דרך ג'ימייל (Gmail), כולל פירוט של איש הקשר שהתקשר ושעת ההתקשרות. למשתמש יש את האפשרות לתת לאפליקציה פקודה שתתריע בפני האדם שמצא את המכשיר על כך שהוא נאבד ונדרש להחזירו. את פעולות האפליקציה ניתן לבטל אחרי שהמשתמש קיבל את המכשיר אליו בחזרה או מרחוק במידה והמשתמש מעוניין בכך. האפלקיציה אמנם לא בחינם (5 שקלים) אבל זה סכום פעוט כדי להסיר דאגה.

קרא עוד:  למעלה מ-2.5 מיליארד מכשירים מבוססי אנדרואיד קיימים בשוק

להורדה: אנדרואיד

Badland-2.1-for-iOS-app-icon-small

מעבר מכשולים: Badland
ביער יפיפה שנראה כאילו נלקח מאגדה אורבנית ודמיונית, מסתתרים להם תושבי המקום בין עצים ופרחים מיוחדים ותעלומה מוזרה ואולי אפילו חולנית במיוחד. במשחק Badland אנו נדרשים להעביר יצורים קטנים וחמודים בין עשרות מכשולים, אבל כאלה שלא היינו רוצים להתקל גם ביום בהיר, ואם לא הצלחנו, היצורים הקטנים הללו מחוסלים בצורה אכזרית ולא ממש נעימה. למרות זאת, המשחק מהנה וגם מאפשר מצב מרובה משתתפים של עד 4 משתתפים על מכשיר אחד כאשר במצב זה אין חוקים: המטרה היא להגיע לסוף היער גם תוך כדי פגיעה בחברים מכוונה תחילה כדי להשיג עליהם יתרון. במידה והעניינים יתגלו כמסובכים מידי עבורכם, ניתן גם לשחק במפות השחקן היחיד עם ארבעה שחקנים אחד אחרי השני. המשחק כולל בסך הכל 80 שלבים שונים, ואם תרגישו חשק להמשיך תוכלו לרכוש שלבים נוספים כרכישה מתוך אפליקציה ובכלל רמות ומשימות נוספות יתווספו עם עדכונים עתידיים. המשחק זמין לכל הפלטפורמות ונמכר ב-13.90 שקלים ב-iOS ו-Windows Phone ובחינם לאנדרואיד אך עם רכישות אפליקציות פנימיות רבות. ניתן גם להורידו בקונסולות המשחקים השונות.

להורדה: Android, iOS, Windows Phone