הפתעה נעימה מצפה לרוכשי המכשיר הקעור של LG: בעדכון גרסה לג'י פלקס (G Flex) שעתיד להשתדרג לאנדרואיד 4.4 'קיט-קט' (KitKat) נוספה האפשרות ללכוד וידאו האבחנה של 4K.

פרופיל ה-User Agent

הדיווח מגיע ממקור אנונימי שדיווח לאתר Phone Arena, באתר מציינים כי המקור קלע בעבר בדיווחים והשמועות שהוא העביר לאתר. על-פי המקור שסיפק צילום-מסך של פרופיל ה-User Agent בו מצויינת האפשרות ללכוד וידאו ב-2160P או ליתר דיוק ב-3840×2160, כפי שמאפשר מכשיר הג'י פרו 2 (G Pro 2). אין הדבר מפתיע מכיוון שמעבד ה-Snapdragon 800 תומך ברמת החומרה בלכידת ווידאו באבחנה שכזו, המקור עוד מציין כי בעוד העדכון יאפשר לכידת וידאו ב-4K הוא אינו יאפשר לכידת וידאו בהילוך איטי של 120 פריימים-לשנייה.

העדכון לקיט-קט צפוי גם להוסיף למכשיר הקעור את אפשרות ה-Knock Code שהוצגה בברצלונה, שכן נציגי החברה ציינו כי האפשרות תגיע לרוב המכשירים שהושקו השנה. מעניין יהיה לדעת אלו עוד חידושים יגיעו למכשיר והאם גם הג'י פלקס שמצוייד במסך בגודל 6-אינצ', כמו הג'י פרו 2, יקבל יכולות נוספות כמו האפשרות להפעיל שני יישומים על המסך ואפשרות השימוש במכשיר ביד אחת, תוכלו לקרוא כיצד אנו התרשמנו מה-G Pro2 בתערוכת הסלולר בברצלונה ומשלל האפשרויות החדשות.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.