תקן ה-USB 3.0 החדש מגיע לקצבים גבוהים למדי, עד פי 10 מהתקן הנוכחי, אולם כמעט שלא תמצאו התקנים תומכים במהירויות כאלה גבוהות (וגם מחשבים עם חיבור שכזה). יצרנית הזיכרונות Kingston מעוניינת לנצל עד הקצה את החיבור החדש והציגה כונן נייד מסוג פלאש (SSD) מדגם HyperX Max 3D.

הכונן החדש מספק מהירויות גבוהות במיוחד, ומגיע למהירות של 195MB לשניה לקריאה ו-160MB לשניה לכתיבה, כך שתוכלו להעביר עימו קובץ בנפח 10GB תוך 72 שניות בלבד, הרבה יותר מהר מתקן USB 2.0 או בכלל מדיסק נייד אחר. לשם השוואה, כונן מחשב סטנדרטי מגיע למהירויות של כ-100MB לשנייה ודיסק נייד בחיבור USB 2.0 מגיע למהירות של 40MB לשניה.

Kingston מנצלת את מהירותם הגבוהה של כונני ה-SSD ומחברת אותם לממשק ה-USB 3.0, כך משיגה החברה ביצועים גבוהים על דיסק נייד בגודל 2.5 אינצ’. מעצם היותו דיסק פלאש (ללא חלקים נעים), הוא עמיד הרבה יותר מדיסק סטנדרטי כך שנפילות מגובה של שולחן לא יגרמו נזק כלל. הוא מתאים גם לחיבור ב-USB 2.0 ויוריד את מהירות העבודה בהתאם, ומגיע בנפחים של 128GB ,64GB ו-256GB. מחירו לא פורסם וסביר כי לא יהיה זול, אם כי נראה כי כרגע לא תמצאו מספר רב של מחשבים בעלי חיבור USB 3.0.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.