אם אתם מאלו שאוהבים "לקחת את כל הבית" אתכם ביד ונפח האחסון בטלפון הסלולרי,בנגן המוזיקה, במצלמה או בכל פלא טכנולוגי אחר לא הספיק לכם עד היום (ואם לומר את האמת, הוא אף פעם לא מספיק), אז הנה לכם חדשות מצויינות. חברה טיוואנית בשם KINGMAX, ששמה לא מוכר במיוחד בעולם אשר  נהגה לקבוע שיאים בעבר כמו להשיק את כרטיס ה-MicroSDHC הראשון בעולם עם נפח 4 ג'יגה ולהיות אחת הראשונות בהשקת זיכרון USB נייד בגודל הקטן בעולם (זה קרה בשנת 2007 מי שהספיק כבר לשכוח), קופצת לקדמת הטכנולוגיה כיום ושוב קובעת שיא כשהיא מציגה לראשונה בעולם
את כרטיס הזיכרון MicroSD בנפח הגדול ביותר בעולם לגודל זה של 64 ג'יגה.

כן, שמעתם נכון. קשה לדמיין כזאת כמות של נפח בכרטיס זיכרון כה קטן בגודל של ציפורן אבל, עם הזמן שעובר וההתקדמות הטכנולוגית המהירה של טלפונים סלולריים שמשתדרגים משנה לשנה, צילום ה-Full HD שמגיע לאט לאט לכל טלפון סלולרי ומצלמה חדשה שמוכרזים בתקופה האחרונה קבצים של סרטים באיכות גבוהה, תמונות וקבצי מוזיקה איכותיים, משחקים לטלפונים סלולריים וקבצים כאלה ואחרים כל הזמן דורשים יותר ויותר נפח אחסון והדרישה לנפח אחסון רק גדלה.

הכרטיס, שמציע שפע של יכולות טכנולוגיות יחד עם נפח האחסון שלו יוכל להכיל בתוכו עד 30 אלף תמונות ברזולוציה המקורית שלהן, עד כ-2,000 אלבומי מוזיקה בפורמט מותאם או כ-24 שעות של וידאו באיכות HD 720P.כל הכמויות האלה של הנפח גם יעברו מהר מאוד לכרטיס הזיכרון הזה במהירות של כ-48 מגה לשנייהזאת כי הוא מגיע ב-Class 6, זהו מספר מאוד גבוהה לתקן המהירות שקיים לכרטיסי הזיכרון כיום ואף עומד בדרישות התקן SD 3.0. בנוסף יש בו מנגנון ECC לזיהוי ותיקון של קבצים שנפגעו או נאבדו במהלך ההעברה לכרטיס והחברה מבטיחה תצרוכת נמוכה של סוללת המכשיר בו ישתמשו.
כדי להשאיר טעם טוב לסיום, היא גם תספק אותו עם אחריות לכל החיים.
אולם, לא הכל וורוד זאת כי בשלב זה אין מכשירים רבים שתומכים בו. הכרטיס מגיע בשיטה שונה של קריאה שהיא Micro SDXC ששמענו עליה לא פעם, כך שמעטים המכשירים שאכן יוכלו להשתמש בכרטיס החדש, אבל כמו שאתם רואים זה לא מונע מהחברות השונות כבר לעבור לדור הבא של האחסון עקב דרישות הלקוח  ולהיות מוכנים לעתיד המתקרב במהירות מטורפת. עדיין אין מחיר ותאריך מכירה זמינים והסיכוי גדול שעד שיושק סופית ויגיע למכירה חברות נוספות כמו SanDisk יספיקו להשיק כרטיס זיכרון דומה. מבחינת המחיר, ניתן לצפות למחיר מאוד גבוהה לכרטיס הזה כאשר יגיע לחנויות. (מקור)

 

קרא עוד:  הדור השלישי של DJI Osmo Mobile עוד יותר קומפקטי וזול