שחקני Xbox One, קונסולת המשחק של מיקרוסופט (Microsoft), יכולים בהחלט לשמוח נוכח הכרזה לפיה הכותרים בסדרות המשחקים Yakuza ו-Kingdom Hearts יהיו זמינים גם עבור משפחת הקונסולות שלהם.

Kingdom Hearts 3 אמנם זמין על Xbox One, אבל הכותרים הקודמים בסדרה – שאף זכו לאוסף עם גרפיקה משופרת עבור קונסולות הדור הנוכחי – היו זמינים בלעדית עד עתה ל-PlayStation 4, קונסולת המשחק של סוני (Sony).

לפי ההכרזה של מיקרוסופט (Microsoft) בכנס XO19 במהלך 2020 שחקני ה-Xbox One יוכלו לשחק באוספים KINGDOM HEARTS HD 1.5 + 2.5 ReMIX ו-KINGDOM HEARTS HD 2.8 Final Chapter Prologue.

באותו אירוע הכריזה החברה, כאמור, כי במהלך השנה הקרובה יושקו גרסאות של המשחקים Yakuza 0, Yakuza Kiwami, ו-Yakuza 2 Kiwami.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.