בלוג ה-Xbox הרשמי מדווח כי בקר התנועה Kinect 2, בקר התנועה המיועד לקונסולת ה-Xbox One, יחל להימכר ב-7 לאוקטובר בנפרד תמורת 149 דולרים.

כאשר הקונסולה של מיקרוסופט (Microsoft) הושקה לראשונה, כלל כל מארז Xbox One את בקר ה-Kinect. ההתעקשות של מיקרוסופט לכלול בחבילה את בקר התנועה גרם למחיר המארז להגיע ל-499 דולר, כ-100 דולר יותר מקונסולת ה-PlayStation 4 המתחרה. בנוסף צרכנים שאינם מעוניינים במשחקים מבוססי תנועה הלינו על כך שאין להם ברירה אלא לרכוש את הבקר. בעקבות לחץ צרכנים ודשדוש במכירות הכריזה מיקרוסופט, יום לפני תערוכת הגיימינג E3, על השקה של מארז Xbox One נטול Kinect במחיר של 399 דולר.

השבוע הכריזה מיקרוסופט בבלוג הרשמי של קונסולת ה-Xbox כי החל מה-7 לאוקטובר יוצע למכירה בקר התנועה במחיר של 149 דולר, סכום לא מבוטל במיוחד ללקוחות שהחליטו לא לרכוש מלכתחילה את בקר התנועה ב-100 דולר נוספים, אם כי מיקרוסופט מעניקה תמריץ בדמות קוד להורדה של משחק הריקודים Dance Central Spotlight.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.