רשת האלקטרוניקה הישראלית "באג" תחל לשווק את בקר השליטה החדש של מיקרוסופט "קינקט" (Kinect) בישראל בתוך כשבועיים. לצד מכירתו של הקינקט תציע החברה גם את קונסולת המשחקים Xbox360.

הקינקט, שהושק לפני שבועות אחדים בארה"ב ובאירופה זוכה להצלחה רבה. מיקרוסופט מוכרת את בקר השליטה בקצב של כ-100 אלף יחידות בממוצע ליום ומכרה עד כה למעלה מ-2.5 מיליון מכשירים. עד סוף השנה הנוכחית, מקווה החברה לנצל את תקופת החגים הנוכחית ולחתום את שנת 2010 עם מכירתם של כ-5 מיליון מכשירים.

ייבוא רשמי בישראל
בקר הקינקט יחד עם קונסולת ה-Xbox 360 של מיקרוסופט יוצעו למכירה על ידי באג תמורת 2,199 שקלים הכוללים את קונסולת המשחקים יחד עם זכרון בנפח 4 ג'יגה ואת בקר השליטה החדש. החבילה הכוללת את שני המוצרים תעניק גם אחריות לשנה וזמינה לרכישה מוקדמת באתר החברה כבר בשלב זה.

בעוד כחודש עתידה באג להציע את מכשיר הקינקט נטול הקונסולה תמורת כ-999 שקלים מלווה בספק כוח חיצוני שיאפשר תמיכה גם בדגמים ישנים יותר של קונסולת המשחקים.

בניגוד לדברים שנשא אתמול מנכ"ל מיקרוסופט ישראל, דני ימין, בכנס TechED המתקיים באילת ובהם ציין כי טרם נקבע תאריך להגעת ה-Xbox והקינקט לישראל, נראה כי מיקרוסופט העולמית דווקא נשאה ונתנה עם רשת באג והותירה לה את מכירתה של הקונסולה יחד עם בקר השליטה החדש בישראל. במסגרת הייבוא הרשמי שיחל בעוד שבועות אחדים תעניק באג גם שירותי אחריות ותיקונים למוצר.

קרא עוד:  גוגל רומזת על Play Pass, שירות המשחקים שלה לאנדרואיד

קינקט (Kinect), שנודע גם בשלבי הפיתוח שלו בשם הקוד: "פרוייקט נאטאל" הוא בקר שליטה עבור קונסולת המשחקים Xbox360 של מיקרוסופט אשר עושה שימוש במספר מצלמות, חיישנים ומיקרופונים המאפשרים שליטה בקונסולה באמצעות מחוות גוף שונות.

פורסם במקור באתר Newsgeek.co.il

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.