אמזון לא השיקה את הקינדל Fire, אך כן החלה להציע אותו למכירה בהזמנה מוקדמת באתר. על פי הערכות של חברת המחקר eDataSource, מכירות הטאבלט עומד על קצב מדהים וביום הראשון כבר נמכרו 95,000 יחידות, כ-65.9 יחידות בממוצע לדקה (!).

המכשיר שיחל להימכר ב-15 לנובמבר, נמכר בהזמנה מוקדמת תמורת $199, המעמיד אותו כאחד הטאבלטים הזולים שיש למותג גדול להציע. ה-Kindle Fire מבוסס על מערכת האנדרואיד ומספק מסך מגע 7 אינצ' ומעבד TI OMAP 1GHz. אמנם המערכת האנדרואיד המותקנת על הטאבלט עברה שינויים רבים שסוגרים את רוב שימושיה המוכרים, אך אמזון תציע מגוון תכנים ושירותים רבים למשתמש, כמו גם גלישה באינטרנט והורדת אפליקציות (לפחות עד אשר יפרצו את המערכת).

המחיר הנמוך היא גם אחת הסיבות לחשיבות הטאבלט במלחמה של אמזון כנגד האייפד ועל כך מתבססים הערכות כי לאמזון יש סיכוי לפגוע במכירות של אפל, אולם מנגד יש הסוברים כי אמזון מרוויחה כ-$50 בלבד על כל יחידה, מה שיאלץ אותה למכור כמויות גבוהות על מנת שהדבר יהיה כלכלי מבחינתה. (מקור)

 

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.