הטאבלט החדש של אמזון, ה-Kindle Fire HD הושק בסוף השבוע בחנויות ונראה כי נרשמת שוב הצלחה לא קטנה לטאבלט בגרסתו השנייה. הטאבלט אשר נמכר במחיר של $199.99 לגרסת ה-7 אינצ' הן בחנות הרשת והן ברשתות הקמעוניות הגדולות בארה”ב, ואולם, הביקורות לא היו נלהבות במיוחד, למרות השדרוג:

“גרסת ה-7 אנצ' מרגישה מעט גדולה יותר ממה שצריך, לא היינו בטוחים במאה אחוז שאנחנו לא משתמשים בגרסת 8.9 אינצ' כשאחזנו אותו לראשונה” אמרו ב-CNET. “הניווט  במכשיר לא היה חלק כפי שציפינו, אפילו אחרי שהחליפו לנו את המכשיר בדגם חדש. הפעלת משחקים וניווט בתפריטים לקח כמה שניות יותר משרצינו, וייתכן שזה קשרו לעוצמת תקשורת ה-WiFi.”

“ה-Kindle Fire HD לא מציעה את אותה חווית האנדרואיד כמו ה-Nexus 7, אך משתמשי הקינדל לדורותיהם, יבחרו לוודאי במכשיר מדיה זול, וה-HD עושה את הבחירה לקלה.”

ב-Gizmodo אמרו כי “מפרט המכשיר נשמע מצוין על הנייר. במציאות זה קצת שונה, אך צריך לא לשכוח כמה הדבה הזה הוא זול.”, “אבל הוא לא עובד חלק כמו ה-Nexus 7 הרץ על Jelly Bean. הקינדל המקורי רץ על מערכת ההפעלה אנדרואיד 2.3, בגרסת ה-Fire HD הוא רץ על מערכת האנדרואיד 4.0, ואחרי שהשתמשנו במערכת ה-Jelly Bean, זה לא אפשרי לחזור ל-ICS מבלי להבחין באיטיות והלאגים הנוראים הקיימים במערכת.”

ולמרות הביקורות הלא מעודדות, האנליסטים חוזים כי הטאבלט יימכור כ-5 מיליון יחידות עד סוף השנה הנוכחית, וזה הרבה יותר מהדור הקודם שהצליח למכור כ-3.5 מיליון יחידות. הטאבלט החדש מצויד במעבד כפול ליבה, מסך HD, זיכרון 16GB, קישוריות Bluetooth ויציאת HDMI. גרסת ה-8.9 אינצ' צפויה להגיע בעוד כשבוע במחיר של $299.99.

קרא עוד:  בקרוב בכרום: שיתוף תכנים בין מכשירים שונים

צפו בסקירת הוידאו של The Verge:

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.