ערוץ הילדים פותח ערוץ תקשורת חדש עם ילדי ישראל ומשיק את 'פולו' – אפליקציה חדשה לילדים המותאמת לנייד, שתספק למשתמשיה יומן דיגיטלי אינטראקטיבי וידידותי שיתממשק עם תכני ערוץ הילדים. 'פולו' זמינה להורדה עבור משתמשי Android ובימים הקרובים האפליקציה תהיה זמינה עבור משתמשי iOS.

'פולו' תסייע לילדים לנהל ולתזמן את סדר היום שלהם בצורה חווייתית, מושכלת ויעליה בעידן מתקדם, מהיר ומלא הסחות דעת, כל זאת באמצעות כרטיסיות מותאמות אישית במגוון נושאים לבחירתם, ביניהם: שיעורי בית, מערכת שעות, ימי הולדת, מבחנים, משימות, חוגים, טבלאות ייאוש, פעילויות בתנועות נוער, מפגשים חברתיים וכדו'.

על מנת להעשיר את חווית המשתמש, 'פולו' תשלב בתוכה את לוח השידורים של הערוץ וכרטיסייה ייעודית שתאפשר לילדים מעקב אחר תכני הערוץ האהובים עליהם ולקבל בצורה מותאמת אישית וממוקדת תזכורות והתראות צפייה, הצצות, תקצירים ועוד.

בנוסף, האפליקציה תאפשר שיתוף תכנים באמצעות אפליקציית המסרים, "WhatsApp", יחד עם שירבוטים וסטיקרים המורכבים מתמונות כוכבי ודמויות הערוץ, ותכלול סרטונים בלעדיים, תמונות ורקעים לסמארטפון, סרטונים ויראליים חמים מרחבי הרשת, שאלונים וסקרים.

אפליקציית 'פולו', מבית ערוץ הילדים, פותחה ועוצבה עבור ערוץ הילדים על ידי חברת "פרומותאוס".

להורדת האפליקציה למשתמשי Android

*הודעה לעיתונות