גארדזילה (Guardzilla) הייתה בין החברות הראשונות להביא לעולם מצלמת אבטחה ביתית וזולה בשנה שעברה. כעת היא מנסה לשחזר את ההצלחה עם מצלמה בעלת מאפיינים דומים, אבל עם תוספת של יכולת עבודה גם מחוץ לבית בתנאי מזג אוויר קיצוניים.

Guardzilla All Weather היא מצלמה קטנה ומעוצבת שנועדה לשבת במקומות בהם מים ואלקטרוניקה לא חברים, כלומר מחוץ לבית או לעסק, וזאת גם ללא צורך בהכנת תשתית מראש. כך ניתן לחבר אותה לכל מקום שבו יש קליטת WiFi ובשימוש בסוללות AA סטנדרטיות היא מסוגלת לפעול עד כחצי שנה ברציפות, וכמובן שיותר מכך אם משתמשים בשנאי שמתחבר לשקע בקיר.

השימוש העיקרי במצלמה הוא באמצעות אפליקציה המותאמת לעבודה במכשירי iOS או באנדרואיד (Android). האפליקציה מאפשרת לקבל התראות בזמן אמת על תנועה בטווח הראייה של המצלמה, לצפות במתרחש דרך הטלפון, להאזין למתרחש במקום ואפילו לשוחח עם המצולמים דרך הרמקול הפנימי.

המצלמה מוגנת כנגד גשם ואבק בתקן IP65, עמידה בטמפרטורות קיצוניות בטווח של 10- עד 45 מעלות צלסיוס, מצלמת באיכות 720p ומצוידת במצב ראיית לילה אנפרא-אדום. אין לה אחסון פנימי והיא שומרת את הצילומים בענן למשך יומיים בלבד, אך בחברה מציעים הרחבה ל-7 ימים בעבור 5 דולר לחודש או 30 יום בעבור 9 דולר לחודש.

לא נראה כי Guardzilla התקשתה לגייס את 25,000 הדולרים שדרשה דרך אתר מימון ההמונים Kickstarter ולנו זה נראה כי השתמשה בפלטפורמה לצורך הזמנה מוקדמת, כך שמחירה של המצלמה הוא 100 דולר בלבדץ מי שירכוש שתי יחידות או יותר יזכה להנחה גדולה יותר.

קרא עוד:  להיט: מיליארד וחצי הורדות לאפליקציית TikTok

http://www.youtube.com/watch?v=-qoKGr-CbFI

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.