הזדרזתם והתקנתם Windows 10 בגירסת ההדגמה למרות שהתוכנה עדיין בבדיקות? שימו לב – חברת מיקרוסופט (Microsoft) הודיעה רשמית לקהילת המתכנתים והמשתמשים שהתקינו את הגרסאות הראשונות, שייתכן והמחשבים שלהם יפסיקו לפעול אם לא יעדכנו לבילד האחרון של התוכנה.

שלוש גירסאות הדגמה (Preview) של התוכנה ששוחררו בסתיו האחרון – בילדים 9841, 9860 ו-9879 – היו אמורים מראש להחזיק מעמד עד ה-15 באפריל, ולמעשה משתמשיהן כבר החלו לקבל התראות ממערכת ההפעלה לפני כשבועיים שעליהם לעדכן את הגירסה, אחרת המחשב פשוט לא יעלה. מיקרוסופט החליטה לאפשר עוד כשבועיים של ארכה, שבהם המחשב יאתחל את עצמו בכל שלוש שעות, לפני שהתמיכה בגירסאות אלו תופסק באופן סופי. את העדכון מומלץ לבצע על ידי הורדת קובץ ה-iso, העברתו לכונן USB או DVD והתקנתו במחשב לאחר אתחול.

שלושת הבילדים הנוספים – 9926, 10041 ו-10049 – ששוחררו ב-2015 יפסיקו לפעול ב-1 באוקטובר הקרוב, כאשר התמיכה בהן תיפסק סופית ב-15 באוקטובר. הסיבה לכך אינה רשעות – מיקרוסופט מעוניינת שקהילת המתכנים והבודקים יעבדו על הגירסה האחרונה ביותר ששוחררה ומכילה תיקוני באגים ושינויים רבים לגרסאות קודמות.