קאזאם (Kazam) מנסה להכניס קצת ניצוץ לשוק הביניים עם ה-Tornado 552L, מכשיר ביניים בעל מפרט שלא מבייש מכשירי דגל ועיצוב דקיק במיוחד.

זה לגמרי בסדר אם השם קאזאם לא אומר לכם כלום, מדובר בחברה צעירה יחסית שהוקמה על-ידי יוצאי HTC, הפועלת בעיקר באירופה. החברה מתמקדמת בייצור מכשירי ביניים ועד כה היצע המכשירים של החברה לא היה מדהים באופן מיוחד. אך בתערוכת הסלולר בברצלונה, לאחר שהחברה הציגה מכשירי שלא מתבלטים באופן מיוחד הציגה גם את ה-Tornado 552L, מכשיר לשוק ביניים-גבוהה.

אל תפספו:

עיצוב ה-Tornado הוא העיקר כאן כאשר גב וחזיתו עשויים מזכוכית אותה מקיפה מסגרת אלומניום בעלת גימור מרשים המזכיר את עיצוב ה-Omnibalance של סוני, כאשר הוא נמדד בעובי של 5.5 מ״מ בלבד, מה שמציב אותו כאחד ממכשירי האנדרואיד הדקים ביותר בעולם.

מפרט המכשיר לא מבייש מכשיר דגל: שבב מטומן ליבה תוצרת מדיה-טק MT6752 בארכיטקטורה של 64-ביט ומהירות שעון של 1.7 גיגה-הרץ, מסך בגודל 5.2-אינצ׳ ואבחנה של 1080p, זיכרון עבודה (RAM) בנפח 2 ג'יגה-בייט, זיכרון אחסון בנפח 16 גיגה-בייט, מצלמה אחורית באבחנה 13 מגה-פיקסל בעלת חיישן של סוני, מצלמה קידמית באבחנה של 8 מגה-פיקסל, סוללת 2,750mAh, תמיכה ב-LTE, תמיכה בזוג כרטיסי סים והמכשיר מריץ את אנדרואיד ׳לוליפופ׳ בגרסה 5.0 עם מעטפת מותאמת אישית. בחברה מתכוונים למכור את המכשיר הנמוך מ-300 פאונד, שהם כ-1,820 שקלים. צפו בהצצה ראשונה כאן בהמשך.

קרא עוד:  חודש לפני ההשקה: Pixel 4 נחשף בוידאו

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.