חברת פאוור תקשורת, נציגת מעבדת קספרסקי בישראל, משיקה בארץ את Kaspersky Internet Security 2012 ו- Kaspersky Anti Virus 2012, הגירסאות האחרונות של תוכנות האנטי וירוס של  קספרסקי, המפתחת המובילה באירופה של פתרונות אבטחת מידע.

 קספרסקי הגיבה לצמיחה המהירה במספרים ובמורכבות האיומים הזדוניים במהלך השנה האחרונה על ידי שדרוג הפתרונות הביתיים שלה והצגת חבילת התוכנה החדשה: KIS/KAV 2012. הגרסאות החדשות רותמות את יתרונות ההגנה של מחשוב הענן יחד עם המחשב האישי כדי לספק למשתמשי אינטרנט רמות חדשות של אבטחת מידע.

 מאז השקת פתרון Internet Security 2011 הקוד הזדוני הפך ליותר ויותר מורכב ומסוכן. מגמות כגון התקפות דרך טוויטר ופייסבוק המשיכו להתקיים לצד השתלבות של  אתרי קוד זדוני בתוצאות מנועי חיפוש (פעולה הנקראת Black Hat SEO). הסוס הטרויאני "פגל" הופץ בצורה מאסיבית דרך באנרים בפורמט פלאש שהוצגו באתרים לגיטימיים, ותולעת ה- Stuxnet הגיעה לכותרות כשהיא משלבת מספר פרצות וחתימות דיגיטליות. בנוסף, "הענן" הפך לאטרקטיבי יותר עבור כותבי קוד זדוני http://www.securelist.com/en/blog/11103/Malware_in_the_cloud. כדי להתאים למציאות חדשה זו, קספרסקי השיקה את פתרון ה- Internet Security 2012 ופתרון האנטי וירוס החדש אשר מציגים גישת הייבריד המשלבת טכנולוגיות של הגנה מהענן ומהמחשב האישי.

 השימוש בענן מבטיח כי איומים יזוהו ויטופלו במהירות גבוהה יותר בהתבסס על מאגר מידע ענק, המתעדכן בזמן אמת, של מידע ותובנות שיתופיים. טכנולוגיות האבטחה המותקנות על המחשב האישי מגינות על משתמשים כאשר המחשב אינו מחובר לרשת מפני התקפות המגיעות מדיסק און קי, קוד זדוני או פגעי rootkit מתקדמים. הגישה המשולבת שומרת על ביצועי המחשוב, ניידות ומהירות, תוך מקסום אבטחת המידע.

קרא עוד:  אפליקציית התרגום של גוגל תזהה שפה בטקסט בתמונות, ותתרגם זמן אמת

 מאפיינים עיקריים של Kaspersky Internet Security 2012 ו- Kaspersky Anti Virus 2012 כוללים:

–          הגנה מהענן. חילופי המידע בין תוכנה המותקנת במחשב לבין מאגר מידע מרכזי בענן, מבטיחים כי משתמשים תמיד מוגנים בפני כל האיומים האחרונים ודואר הזבל. ההגנה מגיעה תוך מספר שניות, כשהמשתמש אינו צריך לאחסן כמות גדולה של נתונים על גבי המחשב. מאגר הנתונים הממוקם בענן מספק גם הגנה בזמן אמת נגד דואר זבל. הדבר מסייע לפתרונות אבטחת המידע החדשים לבצע התאמות מהירות לטקטיקות המשתנות של הספאמרים.

–          התראה אודות קישורים מסוכנים. התראות אלה מודיעות למשתמש כי קישור מסוים יכול להוות איום, כגון הפניה של המשתמש לאתר המכיל קוד זדוני, אתר הונאה או אתר ספאמרים.

–          ממשק משתמש חדש. ממשק המשתמש נותר ישיר, אינטואטיבי וידידותי למשתמש, אך כולל כעת גם אנימציה.

–          מודול פעילות ניטור יישומים. "מנטר המערכת" עוקב אחר פעילות יישומים. אם המערכת מזהה התנהגות חשודה, ניתן להסיר את התוכנה המדוברת והיישומים הקשורים בה ולבטל שינויים שנעשו במחשב האישי בלחיצת כפתור.

–          בדיקת מוניטין קבצים. בלחיצת כפתור אחת, משתמשים בפתרונות אבטחת המידע של קספרסקי יכולים לגלות את המוניטין של כל קובץ במחשב האישי ולקבל החלטות מושכלות בשאלה האם להשתשמש בו או לא. משתמשים יכולים גם ללמוד לגבי התפוצה הגיאוגרפית של הקובץ, רמת האמון שניתן בו על ידי משתמשים אחרים ומידע  נוסף המאוחסן במערכת הניטור בענן של קספרסקי ובמערכת התגובה המהירה.

קרא עוד:  בגרסה הבאה Google Assistant תגיב באופן כמעט מיידי

–          נוחות ומהירות משופרות. חבילת ה- Internet Security 2012 ו- Kaspersky Anti Virus 2012 הם מוצרים עתירי ביצועים שתוכננו כדי להשפיע בצורה מינימלית על מהירות העבודה של המחשב.

–          תאימות למסכי מגע. הגרסאות החדשות כוללות תאימות למסכי מגע מבוססי מערכת חלונות.

 לדברי יוג'ין קספרסקי, מנכ"ל ומייסד החברה: "למעלה מ- 300 מיליון משתמשים ברחבי העולם מסתמכים על קספרסקי כדי להגן על המחשבים שלהם ועל הפעילות המקוונת שלהם. אנו מחוייבים לספק להם את הפתרון הטוב ביותר שניתן. הגרסאות החדשות של 2012 לוקחות את אבטחת המשתמש הפרטי לרמה הבאה. הן מציגות טכנולוגיות מובילות אשר רותמות את עוצמת הענן, אבל גם מבטיחות כי המחשב האישי מוגן כאשר הוא אינו מחובר לאינטרנט. גישת הייבריד זו נלחמת אפילו באיומים המורכבים ביותר. במקביל, מוצרים אלה הם פשוטים יותר, מהירים יותר, וידידותיים למשתמש מאי פעם".

 מחיר מומלץ לצרכן של Kaspersky Anti Virus 2012 – 159 שקל. מחיר מומלץ לצרכן של  Kaspersky Internet Security 2012 – 249 שקל. את גירסאות KIS/KAV 2012 החדשות ניתן להשיג באמצעות כל המשווקים המורשים.

 לינקים להורדת גירסת ניסיון ל-30 יום:

Kaspersky Anti Virus 2012 –  http://www.kaspersky.com/kav_latest_versions

Kaspersky Internet Security 2012– http://www.kaspersky.com/kis_latest_versions

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.